Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncinyalásnál nem visszataszí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncinyalásnál nem visszataszító az hogy közel van a végbél?

Figyelt kérdés

Még sosem nyaltam puncit, az hogy közel van a végbél, meg időnként vér jön belőle az nem túl undi?

Vagy a vágy és a szeretet elnyomja ezt?


2020. szept. 7. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha felnősz, valószínűleg nem lesz undi.
2020. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te még nem vagy elég érett a szexhez.. Inkább legózzál kisfiam
2020. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem undi

Képzeld még a púzót is kinyalaom,

Nem kell mindenkinek szexelni

Főképp szaporodni

Majd idővel mikor a hormonjaid jobban beindulnak, nem fog ilyen butaság eszedbe jutni.

2020. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Pár év és másképp látod
2020. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Még pár év és azt is nyalni fogod, amire most azt mondod, hogy undi..
2020. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem véletlen van közel 😉
2020. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Gymnospermatophyta ***** válasza:
50%
? Nem tudjátok mennyi idős és azt sem, hogy másképp fogja-e látni. Én pl. nem tenném oda és az is biztos, hogy nem nyalogatnám más végbelét... kinek mi, de én maradnék a puncinál:D Abban is biztos vagyok, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki hasonlóképp látja, úgyhogy ennyire nem kell lehúrrogni.
2020. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem visszataszító.
2020. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem visszataszító, nem kötelező nyalni, bár szerintem érdemes a legfinomabb dolog a világon :)
2020. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

A #7-es már majdnem tökéletesen látja a dolgokat!


Ha jobban belegondolunk (ezért nem szoktak gondolkozni a felnőttek), akkor nem éppen étvágygerjesztő, ha akármilyen szép nőnek is valaki kinyalja a fosóját, ezt a tényt nem kellene összekötni feltétlenül azzal, hogy ő még gyerek és majd ha felnől akkor már nem lesz undorító.


Bár nem rossz védekezés ez a "felnőttek" részéről, hogy ezt a perverziójukat továbbra is kiéljék, márminthogy ők megrögzött seggnyalók... :-)

2020. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!