Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok ha összejönnétek egy pasival, és kiderülne, hogy a pénisze csak 14-15 cm?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 20:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
#19 melyik volt a nő? 😂😂😂 mert nem nagyon látom hogy nagyon lelkesednének. Átlag alja méret átlag alja lelkesedést kapsz érte...
2020. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#21 A nők a normális, értelmes, intelligens férfiakat szeretik. Te ilyen tulajdonságokkal sajnos nem rendelkezel. Az ilyen szánalmas, egoista embernek mint te normális nő nem jár. Aki a farkával villog az egy legalja béta hím. Más érdemed nincs, és még ezért se dolgoztál meg.
2020. szept. 12. 12:16
 23/30 anonim ***** válasza:

#22 megint nagyot tévedsz mert a farkam pontosan olyan nyomorultan kicsi mint a tiéd. Nem hogy nem villogok vele, hanem szégyenlem. És pont ezért nem is voltam nővel, ahogy te sem...


Szóval neked kár játszanod a menőt...

2020. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23 Akkor vedd úgy hogy csak az első két mondatot írtam neked. Én már voltam több, nővel, és a lányok többsége szimpatikusnak tart. Az A, B kosármérettel rendelkező nők szerinted stresszelnek? Egyáltalán nem. Volt már hogy 16.5 centit is mértem, de álltalában 15 körül van, változó. A 14-15 csak a minimum. Nincs a méreteddel semmi baj, ahogy a lányok is írták. Az önbizalomhiányod, és a, felfogásod miatt nem voltál nővel. Tudom mennyire frusztráló ha az ember nincs megelégedve magával, és nem tudsz változtatni, de ez van. Fejleszd a tested, az önbizalmad, meg amiket tudsz. Szedd össze magad, és szerezd meg amire vágysz. Ha lebecsülöd magad nem fogsz kelleni a nőknek.
2020. szept. 12. 13:13
 25/30 anonim ***** válasza:

#24 persze hogy nem stresszelnek mert senki nem mondja a szemükbe hogy " selejtes vagy"! És mert a legkisebb mellű nőnek is lehet ezer pasija mert van aki kifejezetten erre gerjed ( ên is nagyon szeretem a pici cicit ) ellenben olyan réteg nincs a nők között a kis méretet keresi. Söt inkább kihangsúlyozzák hogy a nagyobb kell.

Ha lettél volna vagy ha voltál több nővel és szimpatikusnak tart és főleg ha mértél 16,5 cmt akkor nem tennél fel ilyen kérdést.

Attól edzek a méretem nem lesz nagyobb max még röhejesebb leszek egy kigyúrt testen egy kis fütyi...😂 amúgy az én koromba már nincs minek küzdeni, az az idő elmúlt

2020. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#25 Ember komolyan szedd össze magad mert ez a hozzáállás szánalmas. Fogd már fel hogy nem minden nő egyforma. Van akinek 15 cm felett már fáj, de olyan is akinek már a 14 cm is. Egyébként is az a lényeg hogy tudd használni.
2020. szept. 12. 13:40
 27/30 anonim ***** válasza:

#26 hát ha gondolod nyugodtan élj ebbe a hitbe, sőt jobb is és komolyan irigyellek is érte hogy ebbe a tudatba tudod ringatni magad.

Én a saját tapasztalataim alapján mondok véleményt, és az az hogy elég lehet, de kevésnek, tehát nagyon nehéz ilyen nőt találni, de mindig benne lesz a levegőben hogy egy nagyobbra fog lecserélni...

2020. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
#27 Normális nőt kell találni. Szerintem ez a siker titka.
2020. szept. 12. 13:50
 29/30 NovaSenpai ***** válasza:
hát páromnak sem nagyob 15 nél én meg elékeszek vele. amugy férfi vagyok hogy tisztázuk én csak láttam a kérdést és kicsit igazatok van lányok én sem bánnám ha egy kicsit nagyobb lenne neki de hát ez van nincs mit tenni de attól még élvezem a szexet. nos hát csak ennyit akartam tudom hogy nöknek szóló kérdés de hát mondhatni énis az vagyok ha ilyen téma van!
2021. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 NovaSenpai ***** válasza:
De remélem nincs harag hogy irtam a kérdésre.
2021. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!