Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetovált,piercinges,bakancsos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált,piercinges,bakancsos rocker lány vagyok.Emiatt miért hiszik rólam a pasik,hogy könnyebben ágyba visznek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem gondolnám ezt rólad ez alapján.
2020. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan bárki ezt hiszi?:D én pont az ellenkezőjét gondolnám
2020. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert extrém nőnek számítasz külső alapján és azoknál azt gondolják, hogy füvezni is lehet, bármikor inni, egyéb dolgokban is benne lennél. Kicsit "rossz" lánynak néznének.
2020. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinézik belőled, hogy egyrészt szereted a szexet, másrészt nem a társadalmi normáknak akarsz megfelelni.
2020. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A #3-as és #4-es jól mondja!
2020. szept. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Á.Zoli ***** válasza:
28%

Mert azt hiszik sokan, hogy vagányabb és bevállalósabb is vagy... Figyelemfelkeltő, kicsit provokatív külsô... Ez jön le nekik.

Ezt el kell fogadnod és tudni kell a helyén kezelni.

2020. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez műmájerkodás amit csináltok.Nem sértegetni akarlak,de egy kicsit bővebben,és távlatokban kell nézni a dolgokat.

Valamikor a 60,70években a rock zene fénykorában,a hippi korszakban az ilyen kinézet mögött volt egy bizonyos fajta életérzés.Az emberek xartak az erkölcsre,és mindenre ,ami hagyományos volt.Lázadtak a háború ellen,tüntettek a békéért,és a szerelemben,szeretkezésben is szabadossak voltak.

Ezt a külselyük is közvetítette.Egy akkori rocker ,az nem megjátszotta,hanem élte ezt az életet.

Ti pedig csak mutattok valami hasonlót kifelé,de valójában nem így éltek.


Sokan viszont elhiszik,ezért úgy gondolják,hogy nincs nehéz dolguk,mert te egy bevállalós,minden szabályt felrúgó,nő vagy,aki "úgy éli minden napját,mintha az utolsó lenne,és egyszer nem hibázza el"-mondta valaki annakidején..

2020. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább azt gondolják sokan, hogy a BDSM-világát szereted, és jól megaláznád pket, és talán emiatt vonzónak találnak.
2020. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Az ideálom vagy :p
2020. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint imádom a tetovált, piercinges, rocker lányokat... :D Főleg az utóbbit. Viszont nem gondoltam soha, hogy könnyebb lenne ágyba jutni veled. Azt viszont igen (bár ez nem megalapozatlan), hogy nyitottabb vagy a szex terén, mint egy átlagos nő, ami kifejezetten tetszene. :))
2020. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!