Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden szép lány miért borotvá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szép lány miért borotválja a punciját?

Figyelt kérdés

Szerintem az ha van rajta egy kis szőr nem ronda, vagy nem igénytelen. Sőt engem nagyon izgat.

Sok lány miért gondolja azt hogy az nem szép?


2020. szept. 8. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert most ez a divat! F.
2020. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért borotválom mert úgy gondolom hogy nem szép, hanem mert engem zavar a szőr, kényelmetlen és nem érzem komfortosnak.
2020. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem borotválja minden szép lány, semmi köze a borotvált v. sem kérdésének ahhoz hogy valaki szép vagy sem. Van aki borotválja, fazonírozza stb. mert úgy érzi jól magát, más meg épp' csak a bikinivonalon szedi le. Találkoztam már bombázó csajjal aki szinte teljesen természetesre meghagyta, s láttam olyan - fogalmazzunk úgy nem túl előnyös külsejű - lányt akinek csupi volt (s ez fordítva is igaz).
2020. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de én sem találkoztam még olyan lánnyal ideáig aki nekem szimpatikus volt, vonzó és pl meghagyta volna legalább fazonra nyírva, vagy teljesen szőrösen. :/ (pedig nekem is úgy tetszik.) 22/F
2020. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Na, itt a menetrend szerinti szőrös/szőrtelen kérdés. Egyesek képtelenek beletörődni, hogy mások nem igazodnak az ő ízlésükhöz.
2020. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Azért, hogy ne legyen szőrös...🤔😆


Egyébb ként nekem is a csupasz jön be a leginkább!


20F

2020. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Én nem borotválom.
2020. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Mert gáz a szőr
2020. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb férfi a csupasz puncit szereti.

Én is, mert nekünk gusztusosabb, ha még salis a punci, akkor többet látni belőle.

És nyalni is sokkal jobb.

Nekem... de nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik.

Nekem lehet borostás is, vagy egy rövidke csík/fazon is, de ennyi a max, amit szeretek.

F

2020. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha bundára vágysz Maugli, akkor keresd meg Bagirát az állatkertben. :D
2020. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!