Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 75A-s mell mekkorára fog nőni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

75A-s mell mekkorára fog nőni terhesen, látványosan nagyobb lesz?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen nagyobb lesz, de azt nem lehet megmondani mennyivel.
2020. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk 70A-s melle volt az asszonynak, két gyerek után most hord 75B-t.
2020. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval jobb esetben egy méretet nő?
2020. szept. 8. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De nemkizárt, hogy nem marad tartós, mert az én páromnak is a szoptatás után ugyanakkora lett mint volt.
2020. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A terhesség, szopatás ideje alatt látványosan nagyobb lesz mint most, de változó kinek hány kosármérettel változik. Az hogy utána... ez meg egyénfüggő, van akinek utána is nagyobb marad, másnak meg nem. Ezt nincs orvos aki megmondja. Egyedüli iránymutató talán a szülő lehet nála hogy volt.

Megjegyzem... gyereket vállaltok, szeretitek egymást ne foglalkozz a mellméreteddel a párod valószínűleg így is úgy is szeret.

2020. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek A melle volt. Vagy AA. Szült két gyereket valami majomnak. Most is ugyanakkora a melle.
2020. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem még az A-s melltartót se töltötte ki a mellem, terhesen se nőtt, aztán a szoptatásnál, amikor beindult a tejem, olyan nagyon formás B-s lett. Sajnos azóta kisebb, de már nem két pattanás. Most viszonylag jól kitöltöm az A-s melltartót. A két pattanáshoz képest mindenképp elégedett vagyok, mert szép formásak a melleim és nem lógnak. Talán, ha szültem volna még egy gyereket, akkor megmaradna B-snek.
2020. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Max. B-s lesz,ami szintén kicsi,de legalább mellnek nevezhető már.
2020. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az A-s méret is mellnek nevezhető te türhő f...sz.


Kérdező erre a kérdésre viszont senki nem tud választ adni. De gondolom ezek szerint problémád van a méreteidet illetően, pedig nem kellene, hogy legyen. :)

2020. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!