Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok gyorsan formás...

Hogyan tudok gyorsan formás izomzatot kialakítani? Gondolnék itt 1 hónapra. Nem 0-ról kezdem egész szálkás vagyok most is, csak szeretnék egy kicsit látványosabb és nagyobb izomzatot amit persze meg is szeretnék őrizni.

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

hat legjobb esetben nem egesz 1 kg izmot tudsz felszedni magadra 1 honap alatt

szoval a kerdesre a valasz: SEHOGY

1 honap alatt nem igazan valtozol

még szteroiddal sem

2017. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közeleg a tavasz/nyár a Gyk-t el fogják lepbi az ilyen kérdések, hogy hogy tudom kipattintani magam 1-2 hónap alatt..egyébként sehogy
2017. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áh ahhoz még kor van 2es, a nyárra hogyan legyek izmos/ lehet kocka hasam kérdések azok április vége, május eleje körül szoktak főleg jönni. :D
2017. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Elsősorban nem az izom tömege a fontos hanem a formázás, szálkásítás. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem 1 hónap lesz.. :) Milyen edzéssel érhetem el a leggyorsabban a célomat?
2017. febr. 9. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Formasodik izomfelszedessel és szalkasitassal lehet

Ha csak szalkasitasz de izom kevés van az szar

Ha izmot építész és utána szalkasitasz az jó

De egyszerre a 2 nem megy

Szóval én a helyedben nem idén nyárra gondolnek hanem jövőre

2017. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a nyár miatt szeretném ezt az egészet.. Persze nyilván benne van de nem az a cél.. De köszönöm a tippet, így fogom csinálni.
2017. febr. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!