Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a magyarázata a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázata a szexuális vonzalomnak olyan felé akit kifejezetten nem látsz szépnek/helyesnek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes. Van az egyetemen egy oktató aki kb 16-17 évvel idősebb nálam. Előre leszögezném hogy sose történt semmi sose próbálkoztam nála és sose a jobb jegy érdekelt.


Eleinte fel se figyeltem rá, csak tetszett ahogy tartja az órát, jól magyarázott stb. Aztán a viccei is egyre jobbak lettek. Félév végén meg azon kaptam magam hogy ülök az órán éy belémhasít hogy borzasztóan szexinek találom és legszívesebben leteperném.

Objektíve nem egy szívtipró pasi. Nem csúnya, de semmi extra, se arcra se testre, nem az akit minden 2. csaj kiszúr.

Mégis karizmatikus és valami miatt elképesztően vonzónak találtam kívül-belül. Ennyire talán még soha senkit, ilyen erős szexualis értelemben.

Aztán levizsgáztam és nem volt vee soha órám.


Hogy miért alakult így, nem tudom, nem tudom mitől, de hónapokig fantáziáltam róla...

Na ez az ami fontosabb annál hogy hogy néz ki. Ez hogy te hogyan nézel rá és mennyire indít be.

2020. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Az emberben egy másik ember illata tud kiváltani dolgokat + lehet olyan kiállása és kisugárzása van, amitől olvadsz, mint a mirelit burger a mikróban.
2020. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyisege
2020. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én például olyan lányba szerettem bele, aki nem volt igazán szép testileg. De a mosolya, a szeme és a kisugárzása tetszett meg és onnantól kezdve nem érdekelt más. 47F
2020. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert nem minden a külső! Mert vonzó a modora, a személyisége, a stílusa, stb! És van a tudat alatti, amit nem tudsz befolyásolni! Úgy hívják, hogy feromon! Nézz utána!
2020. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, a mai napig megmondom, hogy csúnya a pasi, de imádom a hangját és ahogy beszél, megfogott vele. Ez épp elég ahhoz, hogy vonzódjak a külsejétől függetlenül.
2020. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!