Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat fel, ha kifejezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel, ha kifejezetten azt érzem, hogy egy nő kíváncsi a farkamra?

Figyelt kérdés

Csakúgy kéretlenül nem küldözgetném sekinek, vagy mutogatnám magam sosem, de az kifejezetten izgat, ha egy nő kíváncsi rám. Akár élőben, akár virtuálisan.


Eléggé jóban vagyok magammal külsőt illetően, akkor ez így egyben nárcizmus is? Vagy csak simán kis exhibicionista hajlam?


2020. aug. 6. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Növeli az EGÓT.
2020. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet ego dolog... privit nők írhatnak nyugodtan :-P
2020. aug. 6. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
#1. Hogy növelheti az egód,mikor nem tudod a reakciót?
2020. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnám a reakciót?
2020. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es írta mert növeli az egód és félsz normálisan kezdeményezni, gátlásaid vannak ezzel kapcsolatban, azt várod hogy a pélód alapján "húúúúúúúú de megkívántam"-ot kapsz. Ettől még nem fognak neked privit írni a csajok (max. magát nőnek kiadó melegek).
2020. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ti komolyan azt hiszitek, hogy egy nő kiváncsi egy idegen farkára? Nagyon gáz egy ilyen pasi...beteg!
2020. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!