Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolhatnak engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatnak engem szűznek az ismerőseim többsége?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim többsége akik nem ismernek jobban valamiért szűznek gondolnak,talán a fiatal korom,ártatlan arcom miatt lehet?:)

Nem idegesítő csak fura nekem mivel enyhén szólva meglehetősen aktív szexuális életet élek már kb 2 éve:)És ezt szerintem kevesen gondolják rólam,csak egykét közelebbi barátnőm tudják mi a helyzet valójában:)Tudom nem kellene foglalkoznom ki mit gondol de csak szeretném megérteni miért gondolja az ellenkezőjét a többség mint ami valóban van:)


2020. szept. 8. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért,mert nagyon visszahúzódó vagy?
2020. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nem ismerünk... egyébként meg ahogy írtad is, nem tökminegy ki mit gondol? Te tudod mi az igazság, a mindennapi kommunikációban, szociális kapcsolatok kiépítésében avagy pasizásban/csajozásban nem zavar akkor meg mind1.
2020. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Bakker, rólam meg mindenki azt hiszi, hogy nem vagyok szűz, még párkapcsolati tanácsokat is kérnek, mocsok idegesítő... :-)


Különben meg mindenkit leszarok, főleg titeket! :-)

2020. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos kis baba arcod van :), és jo kislányt ájtszol a világ felé :D

De ezzel nincs is baj. Ilyenben jo élni, hogy nem tudja mindenki az igazi éned.

2020. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert kis szende szűznek gondolnak a külsőd de leginkább a viselkedésed alapján. Közben meg ha szexre kerül a sor... :D Tetszenek az ilyen nők. :)))
2020. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!