Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hogyan reagálnátok ha a szeretőtöktől drága ékszert kapnátok sex után?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 14:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Repült a zöld mindenkinek.
2020. szept. 9. 15:57
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, a nők meg a hűség... (Tisztelet a kivételnek)
2020. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van. Volt szeretőm, aki el akart kápráztatni az anyagiakkal. Ékszert nem kaptam, de nagyon nagy értékű ajándékot ígért nekem...Nem fogadtam kitörő örömmel. Jól esett egy ideig a figyelmessége, aztán rájöttem, ha én ezeket mind elfogadom, le leszek neki kötelezve. A randikat is úgy intézte, hogy minél előbb lebukjunk. Bemutatott fűnek fának és sorolhatnám. Kénytelen voltam ebből kilépni.
2020. szept. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon örülnék neki, adjon csak! :)
2020. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
A nőknek mindegy csak haszon legyen.
2020. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
eladnám kapsából
2020. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rühelleném, ha random venne nekem valami drága cuccot a pasi. Főleg szex után. Engem ő érdekel, nem a tárcája! >:( Mellesleg nincs szükségem arra hogy megdicsérjen. Olyan mintha adna egy jutifalatot a kutyusnak mert ügyesen hempereg.

Bizonyos esetekben úgy is venné ez ki magát nálam, hogy a srác bizonytalan, kevésnek érzi magát, (lehet az is) ezért a pénzzel próbálja kompenzálni a saját hiányosságát, gusztustalan, és engem alacsonyít le.

2020. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!