Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden kis mérettel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kis mérettel rendelkező pasi lelkileg is megnyomorodik a komplexusai miatt?

Figyelt kérdés
Eddig minden kisfarkú végtelenül megkeseredett volt és dühös mindenkire akinek jobb nála. Ez általános, vagy csak én fogtam ki pont rossz pasikat?

2020. szept. 9. 20:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Mindenkinek kis farka volt, akivel jartal eleddig?
2020. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ezt írtam volna? Vagy csak kötekedsz?
2020. szept. 9. 20:22
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Mind.
2020. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Kizártnak tartom
2020. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem nyomorodnak meg hanem BMW-t vesznek es azzal kompenzálnak:))))))))
2020. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem is mind, de a legtöbb. Páromnak nem is kicsi, hanem átlagos mérete van, szerintem kb olyan 15cm/3,5cm lehet. De neki is vannak komplexusai emiatt az tuti, mert rengetegszer kérdezte a kapcsolat elején hogy jó e, tetszik e nekem, elég nagy e nekem stb. Mai napig rákérdez néha, pedig 1 éve együtt vagyunk:D

Sajnos van egy általános önbizalomhiánya, ami miatt néha hülyeségeket csinál, hogy visszajelzést kapjon.... Nem az első ilyen pasiba futok bele. Szörnyű. De legalább haidővel felbátorodna, ha dícséri az ember, megadja neki a pozitív visszacsatolásokat... de nem. Ez fejben dől el. És sajnos rohadt nehéz leküzdeni az ilyen komplexusokat, és ezek megkeserítik az ember életét és a párkapcsolatát is

2020. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Hát nekem nincs nagy péniszem, de nem tudom, hogy kicsinek számít-e; 14,15 cm és kicsit felfelé görbe.


Én régebben bánkodtam miatta és reméletem, hogy 18,19 cm-re nő majd, de nem történt így.


Én nem vagyok kétségbe esve miatta, úgy vagyok vele, hogy ha a lánynak bejön, akkor minden oké.


20F

2020. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Real kerdes volt. Csak akkor nem ertem, ha mindenkinek kicsi volt, es akkor te nem tudhattal olyanrol meselni nekik, akik jobb volt az egyik a masiktól. Vagy csak szimplán a teny idegesitette oket? Nekem is 13-15 cm, de brutal hidegen hagy, hogy kinek mekkora. Max csak akkor erdekel, ha a csaj, akivel vagyok a nagy farkakra bukik. Az elozo csajt azert dobtam, mert elozo big dickes baratjarol beszelt folyamat...kozben meg tolem is elment. Dehat ki erti ezt.
2020. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 13-14 de sose volt rá panasz.
2020. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Van egy ismerősöm, ténylegesen és nem csak "azt hiszem" kicsi (8-9 cm lehet, kb. virsli vastagsággal), boldog házasságban él két gyerekkel, egy jókedvű, vidám figura, az egyik legnagyobb csajozógép volt az egyetemen, a legjobb csajokkal járt már akkor is - pedig nem millárdoscsemete. Szóval a válasz nem, de vannak emberek akik találnak okot arra miért picsogjanak (péniszméret, testalkat vagy mert csak). Meg vannak emberek akik a nyilvánvaló tényleges testi fogyatékosságaik ellenére (pl. mozgáskorlátozottság) is boldogok. Szerintem az utóbbiakról vegyél példát, ne abban versenyezz másokkal kinek sz.rabb.
2020. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!