Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy duci, túlsúly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy duci, túlsúlyos lánnyal szexelni?

Figyelt kérdés
Nem zavar, ha pl. a lánynak nincsenek gátlásai? Mármint tudjátok, a legtöbb ilyen lány általában szégyenlős. Nem lenne fura, ha egyáltalán nem szégyellné magát és lelkesen csinálná a dolgát? Ez mennyire javít a dolgon?
2020. szept. 9. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen lánnyal. Nagyon jó volt vele a szex! f.
2020. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld ki, és megtudod! 😅✌🏻
2020. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha neki nem esik nehezére...
2020. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jó. Nagy test, nagy élvezet! Főleg, ha jól teszi dolgát.
2020. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

pont fordítva, a husis lányok elég gátlásosak, nincsenek megelégedve magukkal és baromira önbizalom hiányosak


én voltam több husis lánnyal, sőt NAGYON husissal is

nagyon élveztem legtöbbet, de volt olyan is akivel kb semmi nem volt, béna is volt az a kevés is, szóval nem mindenkivel jó


ha nagyon élvezné és szeretné és passzolnának a vágyak, akkor baromira élvezetes lenne

engem a BDSM izgat és szeretem kiélvezni a partnert, akár keményebben, szeretem a husis testét érezni, magamévá tenni és szex után simogatni, ölelni, csókolni


sokat javít a dolgon, ha nem önbizalom hiányos, hanem valóban ki lehet élvezni és bárhol bárhogy megérinthetem

2020. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Voltam én is ilyen lányokkal. Az köti össze őket, hogy mindig kutya pózba akarják csak ...
2020. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkes és ő is vonzódik hozzád, nagyon jó. Egy baj szokott lenni, hogy én szeretem gyömöszölni a párnás részeket, de a lányok nagy részét ez zavarja, ők is inkább a simogatást szeretik.
2020. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az azért nem igaz, hogy csak kutya pózban akarja mindegyik. Mi misszionáriusban csináltuk. És amúgy jó volt :)
2020. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok köze van a testalkatnak ahhoz hogy ki milyen az ágyban. Voltam nőiesebb nővel akivel naggggyon jó volt, meg vékonnyal akivel nagyon rossz, s vica versa ugyanez. Ha meg egy lánynak nincsenek gátlásai az jóóóóóóóóóóóóóóó - az a főnyeremény :)
2020. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Fullasztó lehet.
2020. szept. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!