Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy nyomjam el magamban amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomjam el magamban amit érzek?

Figyelt kérdés

Lényegében van valaki aki iránt szexuális vágyat érzek néha, de akkor az annyira intenzív,hogy szinte fáj.

Én házas vagyok és gyerekem is van szóval nagyon tabu és nagyon nem lehet ezzel a személlyel semmit csinálnom, de eléggé kellemetlenül érint a dolog.

Főleg, hogy amúgy annyira nem is kedveljük egymást.

Nem értem miért érzem ezt, próbáltam már elnyomni magamban és van hogy sikerül semlegesnek vennem őt, de mindig előbukkan az a vágyakozás...

Felőle is érzek valami ilyesmit,néha-néha végigfut rajtam a szeme, de nem teljesen egyértelmű számomra hogy vajon ő mit érezhet.

Persze jólesne, ha ugyanezt de attól még úgysem lenne köztünk semmi.



Ti voltatok hasonló helyzetben, esetleg lett is valami belőle végül. Sikerült végleg elnyomni?


27/N



2020. szept. 3. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudod elnyomni. Kiről van szó?
2020. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Felesleges elnyomnod. A nők mind kicsit leszbikusak. A történelem folyamán mindig engedték szülők, hogy kislányaik barátnőikkel aludjanak, ami intenzív lelki élmény mellett mindig legalább egy kicsi testi élmény is nekik (ölelések, puszik, másikhoz simulás), az sem volt soha botrány ha lányok bentlakásos iskolákban egymást jobban is szeretgették.


Legtöbb férfinak tetszik az, ha nője rajta kívül szexuális változatosságként csak csajokat akar.


43F

2020. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elnyomás állítólag árt testnek, léleknek, de amióta világ a világ ezt el kell fogadni, elvégre nem állatok vagyunk.

képzeld el ha senki nem nyomná el semilyen érzését? anarchia lenne.

pl nem csak gondolatban adok gyomrost a fönökömnek, hanem élesben is :D

Visszatérve:

nekem is voltak ilyenek, hogy majd-majd halálosan odavoltam egyik másik lányért...aztán tellt az idő, és elmúlt.

Segítség az, ha minél nagyobb távolságot tartasz tőle, nem keresed, nem érintkezel vele semmilyen formában!

nehéz, de meg kell oldani.

Szerintem ne tedd kockára a házasságod.

Ha megteszed 2 dolog lehet:

a lelkiismeret furdalás fog az őrületbe kergetni

vagy annyira megtetszik, hogy ígyis ugyis családot robbantasz és elválsz.


Egyik sem jó.

Magaddal kell dűlőre jutni.

2020. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne a vágyakra fókuszálj, hanem arra miért alakult ki benned! Elsősorban azt nézd meg, hogy a kapcsolatodban minden rendben van-e, megvan-e még a tűz, a szenvedély, egymás megértése, a hétköznapokban ÉS az ágyban is! Azért vágysz másra, mert utóbbiak valószínűleg hiányoznak... most eme pasi/nő iránt érzed, de ha belül üres egy kapcsolat akkor majd jön a következő, az azt követő, vagy az azt követő. Otthon tegyél rendet - már a gyerkőc miatt is - s azzal meg fog szűnni a vágy is.
2020. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a nők iránt érzek így elég gyakran...
2020. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam, nem lett, végül az illető tett róla, hogy elmúljon...

Egy férfit kívántam annyira ahogy te írod, hogy már szinte fizikai fájdalmat éreztem. Nekem nem jött be amit fentebb ajánlottak, hogy ne találkozzunk, mert úgy is megmaradt a vágy. Sok idő után, nehezen csökkent. Lett egy másik férfi, aki szintén erős szexuális vágyat ébresztett bennem. Ezzel az előző utáni maradéka is szép lassan ki is hunyt. A második férfinál is írtó erős volt, nem addig, de szintén sokáig tartott. Viszont itt a pasi a kiábrándító mocsok viselkedésével végül teljesen lelohasztotta az utána érzett borzasztó erős vágyamat. (nekem ugyanis nem mint nálad, nekem a szimpátia is kell, hogy kialakulhasson a szexuális vágy)

Amúgy itt is, az elsőnél a házasságunk miatt nem lett semmi, a másodiknál meg...


...de legalább most, sok-sok idő után, köszönöm, ismét tökéletesen jól vagyok 😇

2020. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!