Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes kipróbálni magunkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni magunkat ilyen webkamerás oldalon?Lehet hátrány hogy szinte még új kapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 3 hónapja vagyunk együtt,tehát mondhatni még friss kapcsolat,annyira még nem szoktunk össze.

Mindkettőnknek,főleg nekem már jóideje nem volt előtte másik barátnőm így már épp ideje volt mindkettőnknek:)És túlzás nélkül mondhatom hogy ilyen jó csajom mint ő korábban nem volt így nagy mázlim van vele:)Nagyon szeretjük egymást,voltunk már kettesben is nyaralni,többek közt Cipruson:)Ott előfordult hogy szex közben is videóztunk kicsit,és arra gondoltunk hogy esetleg kipróbálhatnánk magunkat ilyen szexkamerás oldalon is:)Ő egy sportos,nagyon csini,szöszi csajszi,én egy erősebb alkatú,enyhén pocakos srác:)Érdemes lehet megpróbálnunk ilyen külsővel?Az hogy még nem túl régóta vagyunk együtt és annyira nem szoktunk még össze lehet hátrány egy ilyen oldalon más összeszoktott párok mellett?

Mások is próbáltak már ilyesmit?


2020. szept. 9. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:

"Mindkettőnknek,főleg nekem már jóideje nem volt előtte másik barátnőm így már épp ideje volt mindkettőnknek:)"


Elnézést a szóismétlésért és rosszul fogalmaztam:)Úgy értettem hogy nekem már jóideje nem volt előtte másik barátnőm,neki pedig pasija nem volt előttem már egy ideje:)

2020. szept. 10. 00:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit az internetre feltenni nagyon könnyű, leszedni kb lehetetlen.


25-30-40 év múlva ha a gyereked megtalálja, ha a főnök rádismer, ha a nagymamának megmutatják okés lesz?


Ha lesźarod ki látja, akkor persze, tedd fel. Ha viszont ez ilyen jobstopper lenne akkor lehet nem kék ilyennel viccelni 👀

2020. szept. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy neked milyen az alakod az senkit se fog érdekelni, a csaj a lényeg ha valóban jó, és jó szögből csináljátok, meg lövöd neki rendesen akkor lehet lesz benne pénz. De az hogy neked pocakod van?? Senki nem lesz rád kíváncsi csak a csajodra
2020. szept. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Próbáltuk. De csak arc nélkül tettünk fel. Jó buli, de azért nem ebből fogsz megélni. :)
2020. szept. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Èn szívesen néznék magyar párokat. Mivel csaj vagyok olyat, ahol helyes a pasi és jó teste van.
2020. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Korábban is bennetek volt ez, hogy videót feltölteni, vagy csak mióta együtt vagytok? Mert ha csak mióta együtt vagytok, várni kellene, lehet a kezdeti fellángolás, hév része. Később meg megbánjátok.
2020. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!