Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha erkélyen maszturbálok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erkélyen maszturbálok, feljelenthetnek? L

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 13:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Remélem, hogy nem.
2020. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Én biztos nem tennék ilyet veled. 🙂
2020. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha megláthatnak máshonnan, akkor lehet hogy a közszeméremsértés megállja a helyét.
2020. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább felvennélek, aztán bekopognék, hogy "Meghoztam a pizzát, hova tehetem?". 32F
2020. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Feljelenthetnek igen. Pont a napokban olvastam egy cikket ilyenről. Persze ha az ember egyszer kimegy éjjel az erkélyre megdugni az asszonyt mert kell egy kis változatosság, abba kétlem hogy bárki nagyon belekötne, de ha rendszeresen csinálnád mert erre izgulsz akkor tuti felnyomnak. Gyerekek is lehetnek a szemközti házban stb főleg nappal sokan megláthatnak

N

2020. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Ha engem férfiként feljelentettek akkor remélem téged is.


:D

2020. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy csinos nő vagy inkább lefotózni fognak, kukkolni, a vérmesebbek meg sorban állni az ajtód előtt :D


Egyébként igen. Lehet magánterületen vagy, de ettől még ami jogosan elvárható meg kell tenned, hogy ne lássanak. Példával illusztrálva: ha a dróthálós kerítésed túloldalára állsz az utcafronton pucéran akkor feljelenthetnek. Viszont a kertedben a házad mögött 20 fős BDSM szexpartit is csinálhatsz nem jelenthet fel a szomszéd csak azért mert ha pipiskedik akkor át tud kukkolni.


Az erkélyre lefordítva: ha az erkély mögött csinálod nem jelenthet fel mert azt tételezted fel jogosan, hogy nem kukkol a szomszéd. Ha kiállsz az erkélykorlátra akkor viszont igen.

A gyakorlat meg: senki sem jelentene fel, ha valamelyik irígy vénasszony meg rádhívja a rendőröket akkor kedvesen mosolyogsz rájuk, felveszik az adatokat, szóban figyelmeztetnek és elmennek.

2020. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szeméremsértésnek hívják ezt, ha mások is látják.
2020. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Szeméremsértés chh..Egyszer mindenkinek fel kell nőni. Az élet legszebb dolga a szexualitás, még a bizarr helyeken is.
2020. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%
Ezt már kérdezted két hónappal ezelőtt, lacika.
2020. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!