Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hanyadik randin illik lefekudni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin illik lefekudni?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel regota szemezunk egymassal, most hogy ujraindult a suli leszolitott, estere elhivott moziba.

Nagyon szimpatikus, es iszonyatosan kivanon.


Nem szoknyavadasz, elozo bnojevel evekig egyutt volt.

Ha ma mozi utan felmegyunk hozza es lefekszek vele, akkor konnyen kaphatonak fog gondolni?


Nagyon sokat jar a fejemben, higy vegre lefekudhessek vele.

Koszi :)


2020. szept. 11. 18:40
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illem, hanem vágy és bizalom kérdése.
2020. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
56%
Első randin teljesen oké. Jó dugást!
2020. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Azért az első randi után még nem biztos hogy kellene feküdnöd vele... Ott van arra a 2-3 randi. :D
2020. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Első randin.. gyerekek mit keresnek itt?..
2020. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
89%
Ha kívánod, szexelni. "akkor konnyen kaphatonak fog gondolni?" Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Mit számít, ha vele maradsz hosszabb távon. A feleségemet cseten "csábítottam" el, első találkozón dugtunk egy orbitálisat. Pedig ő konzervatív. 5 éve a feleségem. Hajrá.
2020. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Egyszer élünk de azért védekezetek 😆
2020. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ne tedd. Várj még vele 3-4 hetet. Megértem hogy erősek a vágyaid, és be adnád már ma a derekad, de ne legyél már ennyire könnyűvérű, hogy már rögtön első nap... Elsőször ismerkedjetek meg rendesen, és ha pár hét múlva is látod hogy komolyak a szándékai akkor mehet. A tested a legnagyobb értéked egy férfi számára, ne add oda neki rögtön, ha jobban ismeritek egymást a szex is jobb lesz. Egy utolsó tipp: Néha hívd el te is őt, és álld a cehhet olyankor, mondjuk 3 alkalomból 1 szer, vagy ha nem akkor lepd meg valamivel, de a lényeg hogy te is járj a kedvébe.


Te döntöd el mit teszel, ez csak az én tanácsom. :)

2020. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
96%
7#: nem a test a legnagyobb érték, hanem az ember, de a test is hozzá jár. De azért ne tárgyiasítsuk már le a kapcsolatokat..
2020. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
86%
Hát én a nejemmel már az első randinkon lefeküdtem, ennek már 15 éve és még együtt vagyunk :)
2020. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igazad van, akkor úgy mondom hogy a szex a legértékesebb fizikai ajándék amit egy férfi akar egy nőtől.
2020. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!