Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom a barátnőmet kielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom a barátnőmet kielégíteni, csak orálisan. Mit tegyek? 21/F

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 12:36
 1/10 anonim válasza:
0%
Vegyél egy péniszhosszabbítót.
2020. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy ő csak így tud. Én pl csak akkor tudok elmenni ha a párom a kezével ingerli a csiklóm. Mások vagyunk, örülj hogy valahogy el tud menni a párod
2020. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
12:44: Ez oké, csak nem érzem így magam férfinek.
2020. szept. 12. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

3 tévesen gobdolja sok férfi, hogy a lányok mind elmennek csak simán a behatolástól. Nem így működik, sok lánynak orgazmusa sincs, akinek van, többségnek csikló ingerléssel tudja elérni.

Kicsit tájékozódj a témában, ez nem a te egódról szól, mi az hogy nem érzed magad férfinak, itt rontja el sok ember, emiatt játsza el sok nő az orgazmust, pontosan emiatt a mentalitás miatt. Ez nem rólad szól, hanem hogy neki mi jó

2020. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

A kapcsolatunk elején én is csak úgy tudtam elmenni, de sok idő és gyakorlás után sikerült a hüvelyi is. Mostmár minden alkalommal van 1-2 orgazmusom. Minden idő kérdése, csak ne görcsöljetek rá.

20L

2020. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na és mi a probléma a fütykössel?

Kicsi, vagy gyorstüzelő? Fel sem áll?

Mert nem mindegy.

Vagy a csajnál van valami problem?

S ha tudjuk a probléma forrását, s nem csak a végeredményt, onnantól lehet válaszokat találnod.

2020. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg átlag alatti méretű, úgy 10-11 cm körüli lehet.
2020. szept. 12. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Az még nem gáz, azzal még jól lehet mindent csinálni.

Felal az a lényeg, kemény, mi kell még?

2020. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk se sikerült még a páromnak szex közben ,csak ha kinyalom.. 38/f
2020. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
A nők zöme hüvelyi úton nem, csak a csikló ingerlésétől tud elmenni.
2020. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!