Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire számít megcsalásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

A múltkor a barátnőm fent volt egy fiú ismerősénél és elvileg az tortent hogy sokaig beszelgettek valamirol, es mind a ketten elkezdtek vagyni ra hogy egyszer kiprobaljak. Kikötözésről, és hasonlókról beszéltek, és a végén a barátnőm megengedte hogy ruhástól vetkőzés nélkül kikösse őt a csávó az ágyhoz.


Kikötötte, majd a szájába adott ilyen golyót is, és elvileg picit húzgálta a haját. Mondta hogy egyikőjük sem akarta megtenni a szexet mert mindketten kapcsolatban vannak ugye, de erre nagyon vágytak már és nem bírtak ellenállni neki.


Miután az egész megtörtént, a barátnőm egyből elmesélte nekem, és elmondta hogy korábban sosem voltak ilyen vágyai, akkor ott abban a helyzetben kezdett el vágyni az ilyen alácetett szerepre. Viszont ő is tudja hogy tőlem ilyeneket nem tud megkapni, mert én nem szeretek alázni, és meg is beszéltük utána hogy tiszteljuk egymást, de szexuálisan nem passzolunk össze, ezért hamarosan véget vetünk kapcsolatunknak majd.


Viszont érdekel a véleményetek, szerintetek megcsalás ez amit tettek?


2020. szept. 12. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem.
2020. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Te ezt tényleg elhiszed?
2020. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem
2020. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon határeset de ha tényleg csak ennyi történt én ezt nem nevezném megcsalásnak. Vannak olyan dolgok amik helytelenek de mégse nevezhetők megcsalásnak. Pl. harmadik féllel flörtölni
2020. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgyis szakítani fogtok, akkor már nem mindegy?
2020. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!