Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak?Kivánom a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak?Kivánom a szexet fiatal PASIKÉNT, volt barátnőimet egy nap megdugtam többször és kezdeményeztem is a szexet. Most nincs senkim és kivánom a szexet, viszont az lenne a legjobb ha már kutyapózban lenne a csaj és nekem csak kellene beletenni.

Figyelt kérdés

Azért gondolom, hogy jó lenne kutyapózban mert akkor kimaradna a sok macera. Ne értsetek félre szeretem az előjátekot, leginkább adni mivel én még jó előjátékot nem kaptam.

Viszont az a gondom, hogy félek kezdeményezni vagy nem tudom, hogyan lehetne ezt kifejteni. Mikor van csaj és kb megkellene csokolnom vagy hasonló akkor nem merem. De ha talán megcsokolnám tegyük fel egy hétvégi buliban az ágyban fekve(mindenki ruháson) akkor már félnék a továbbiaktól. Ezért já az a fejemben, hogy milyen jó lenne már kutyapózban lenni és akkor amikor ugymond megszoktuk egymást, vagyis csináljuk, akkor már nem lesz fura atöbbi póz és egynás szemebe tudnánk nézni. Nem tudok kezdeményezni a csajoknál szexet, pedig lenne csaj aki vevő rá de én nem tudok. Pl ha lesmárolnám is utána, hogy nyúljak a bugyijába meg hasonlók..

Nem tudom lehet érteni, hogy mi a problémám.Valakinek valami tipp? Ezt a félelmelet le lehet győzni vagy nem is félelem? Nem tudom minek lehetne nevezni.

Hiányzik a szex, legfőképp azért mert ha adódik egy nap vagyis mikor volt alkalom rá barátnővel nekem egész nap tud állni a répa. Napi 1 menetnél sosem tudtam megállni.

20f



#szex #Magabiztosság?
2020. szept. 13. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rosseb bajod van?
2020. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
#1, fordítom: nincs punci.
2020. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jó lenne, ha valaki felajánlaná hogy a nevemre ír egy fullos lakást, és autót, de sajnos az élet nem így működik, meg kell érte dolgoznod.

L

2020. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy megkell érte dolgozni, de valahogy nem jön. Hétvégi bulikba van csaj akivel lehetne, sőt olyan is van akinek tetszek, de valahogy nem jön, hogy szex legyen vagy nem tudom. Pedig a csajjal már fejben elképzeltem, és ha kutyapózba kerülnénk akkor simán lezavarnék vele 5-6 menetet. Nem tudom én sem mi a bajom...
2020. szept. 13. 09:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem így működnek, hogy meglátnak téged és hanyatt-homlok kutyapózba vágják magukat.

Csók, előjáték, kedveskedés, jó fej vagy és a végén talán esetleg...


Az a baj, hogy csak dugni akarsz. Ne csodalkozz.

2020. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem csak dugni. Nem értesz engem. Valahogy bonyolultnak tűnik vagy izgulok a beszélgetések, csókok meg majd előjátékok miatt. Ezért irtam a kutyapózt mert akkor az elso fele kimaradna és nem lenne kellemetlen szemkontaktus vagy hasonló. Lehet félek, kezdeményezni.
2020. szept. 13. 09:28
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Bàstya, nézz és làss.


Amit te leírsz, az egy szenvtelen szex. A legtöbb nő ezt kicsit sem kamàzza.

2020. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, akkor próbálkozz kutyáknál, ott nem kell ismerkedni, beszélgetni, és eleve kutyapózban vannak, csak be kell raknod a farkad, ahogy te szeretnéd
2020. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Itt senki nem érti 😂. Hiába mondom, hogy szexre lenne 2-3 csaj is vevő akármikor én meg mégsem tudom kihasználni az alkalmat..
2020. szept. 13. 09:35
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jó, akkor hozzàteszem a vàlaszomhoz, hogy töketlen is vagy. Jobb?
2020. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!