Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha a barátnőtök gyakrabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök gyakrabban vágyik a szexre, mint ti, akkor hajlandóak vagytok kompromisszumot kötni? Pl. Minél kevesebbszer visszautasítani, vagy többször kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Tfh. a lány heti kétszer-háromszor igényelné az együttlétet, ti pedig csak kéthetente (néha hetente).

2015. okt. 20. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2 meg elmegy

Megbeszelnem vele es valahogy kozos nevezore hoznam magunkat hogy ossze lehessen adni

2015. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem napi 2-3 lenne az ideális és ez mindig sokkal több volt, mint amit a lány akart. Úgy vettem észre ha egy lánynak heti 2 a jó akkor annyi is lesz, nem kötnek kompromisszumot.
2015. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PearlDiver ***** válasza:
100%
Igen hajlandó vagyok, hiszen a különbségeinket kompromisszumokkal lehet élhetővé tenni. Ha viszont látszik hogy a kompromisszum nem működik, akkor el kell gondolkodni, hogy összeillünk-e.
2015. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nagyjából ez az ideális, de ha többet akar, akkor simán benne vagyok, csak mondja vagy tudjam, hogy komolyan szeretné :)

Engem a barátnőm sokszor húzott és aztán a végére nem lett belőle semmi, emiatt amikor komolyan akarta már akkor sem vettem komolyan és lettek belőle gondok. Szóval ha rólam van szó akkor bármikor :) Max ha fáradtabb vagyok akkor nem vagyok olyan aktív, de ha úgy is jó akkor az még ugyanúgy jól esik.

2015. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Olyan még nem volt,hogy gyakrabban akarta volna.

Nem elírás?Heti 2-3 is kevés,de 2 hetente??

Soha nem utasítanám vissza.

2015. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
82%

A kérdésből ítélve az idősebb korosztályhoz tartozhatsz, bár lehet, hogy tévedek.

A férfierő és a kedv is növelhető egyszerű táplálkozás változtatással. Kakaó, csoki, fehérje dús ételek növelik egy férfi szexuális étvágyát, így nem kell kompromisszumot kötni, Te magad is kívánni fogod sűrűbben. Persze lehet más is az ok, pl amikor a megváltozott külső, illat vagy más egyéb miatt nem kívánja az ember olyan sűrűn, ilyenkor meg kell beszélni a problémát, különben csak rosszabb lesz.

2015. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
muszaj lessz valahogy kiegyeznetek! ha sokszor vissza utasitod akkor egy ido utan megfogja unni es uj partner fog maganak keresni!!
2016. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
es azzal hogy sokszor vissza utasitod öt ezzelmeg az onbizalmat is rombolni fogod nem is akar hogyan .ha szereted akkor a kedvere teszel ha nem akkor nem :)
2016. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha igényli, megkapja..... Még többet is
2020. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!