Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szopni szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szopni szerettek jobban vagy azt, ha a pasi kinyal benneteket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szopni
2020. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Az a pasitól függ. A legutóbbi partnerem úgy nyalt, hogy nála jobban szerettem kapni. A többieknél izgatóbb volt, hogy én szoptam. De annyira nem vagyok orálpárti, a dugásra gerjedek legjobban.
2020. szept. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint, ha egy nőt rendesen ki tudsz nyalni, akkor nem tud párhuzamot vonni a 3 dolog között.

Az a nő imádni fogja ha kinyalod, viszont ettől még szerethet szopni is.

F

2020. szept. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, volt olyan partnerem aki minden segítségem ellenére is tragikusan bénán nyalt és volt olyan is akitől majdnem elájultam. Szopni nem szeretek olyat akibe nem vagyok szerelmes és volt olyan pasi akinek farkát 0-24 szoptam volna. Tehát ezeknek a kombója de nem függenek össze.
2020. szept. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
A szexben adni és kapni egyformán öröm - főleg ha jól csinálják :)
2020. szept. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat függő, de mindkettőt szeretem.
2020. szept. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Is-is
2020. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Jelenlegi baratom farkat mindennap szopom es o is kinyal. Mindkettot nagyon elvezem. Elozo pasim nyalni nem volt hajlando igy en se szoptam.
2020. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár lenne egy lány aki mindkettőt szereti es csinálná velem... ;)
2020. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Csajom egy perverz szexmániás kis ribi, imád szopni és kegyetlenül jól is csinálja, viszont nem önfényezés, de én meg mivel imádok nyalni és sokat is csinálom, elég jó vagyok benne, szóval olyanokat szokott élvezni a nyelvemtől...igényli is rendszeresen, hogy a mennyekbe nyaljam őt
2020. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!