Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok, ha a pasi nagyon-nagyon felizgatna benneteket szex előtt, aztán elővenne a nadrágjából egy 11 centis kukit?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjátok még a farokhosszas kérdéseket?
2020. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb nem szól majd rá semmit, csak látod hogy kb semmi kedve nem lesz az egészhez. Gyorsan lerendez aztán többet nem látod.

Előbb utóbb meg majd visszahallod hogy kicsi a farkad.

2020. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna 100x megkérdezve ez mindenfée változatban...
2020. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Mire oda kerül a sor kb tisztában vagyok a mérettel. Addigra màr volt ölelgetés, simogatás, megfogdostam pàrszor, tudom mire szàmíthatok. Nekem ez nagyon kicsi lenne, így el sem jutnánk az àgyig.

A legtöbb nőnek biztos elèg ennyi.

2020. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Kiszáradnék mint a sivatag és igyekszem nem mosolyogni és nem röfögni a nevetés rossz a folyástól

Azért egy 14-15 cm legyen már

Mert a 11cm csak csikló vakaró..

Nem kell bitang nagynak lenni

De a nőgyógyászati hüvelyi ultrahangos ketyere hosszabb.. Nem mondom h orgazmusom van tőle de hamarabb érzem azt a vácott mint a 11centis kinövést amit örülök hogy nem mertél faroknak hívni

🤦‍♀️😂😂😱😱😂😂😂

2020. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kiszáradnék mint a sivatag és igyekszem nem mosolyogni és nem röfögni a nevetés vissza folyástól

Azért egy 14-15 cm legyen már

Mert a 11cm csak csikló vakaró..

Nem kell bitang nagynak lenni

De a nőgyógyászati hüvelyi ultrahangos ketyere hosszabb.. Nem mondom h orgazmusom van tőle de hamarabb érzem azt a vácott mint a 11centis kinövést amit örülök hogy nem mertél faroknak hívni

🤦‍♀️😂😂😱😱😂😂😂

2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

6

Te egy kisfarkú pasi vagy.

2020. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám vele a szexet aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
2020. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgasson fel tulsagosan, akkor pont jo lesz. Rugalmas a huvely, alapallapotban ossze van szottyadva, ugyanugy korulveszi.
2020. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, én jártam így. Konkrétan nem tudom, mekkora lehetett, de amikor arra került a sor, hogy betegye, én csak morfondíroztam, hogy vajon bent van? Velem van a baj, h nem érzem? Mivan?? Mire lefordult rólam, hogy vége az aktusnak.

Még nem is ez volt a legnagyobb bajom, hanem hogy semmilyen más módon nem kompenzált. Orális szex? ujjazás? Dehogy, ki van zárva.

Nos, csalódás volt. Pedig velem igazán könnyű, 20 másodperc és végem.

2020. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!