Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ritka az ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az ha valaki 22-24 évesen sem csókolózott, nem szexelt...?

Figyelt kérdés

Sokan annyira csodálkoznak az ilyeneken, nem értik hogy ennyi idő alatt hogy nem tudott az ember összeszedni valakit. Ez tényleg ennyire ritka, meg baj?

Tudom hogy valakiknek könnyen összejön minden, de én nem ilyen vagyok.


2020. szept. 14. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyakori, de nem is példátlan.


Nekem nem baj, te életed és a magad módján éled.

2020. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Zavar engem is de nem tudok mit tenni.
2020. szept. 14. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont 22 voltam, mikor ezek megtörténtek, akkor zavart, mostmár teljesen mindegy.


Viszont az tény, hogy ennél sokkal később már furán néznének az emberre, ha még nem került közelebb soha senkihez, és tény, hogy sok esetben tényleg van valami gond az emeleten, nem mindenki a körülmények áldozata.

2020. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27F, ez lemaradt.
2020. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem túl sűrűn, de tényleg előfordul. Egyébként miért néznének rád furcsán, rá van írva a homlokodra vagy mi? Mi közük hozzá? A sorrend amúgy jó: a csókra startolj először rá, ne egyből a bugyit akard lehúzni. Viszont ehhez próbálkozni is kell... magától egy nő sem fog odamenni hozzád.
2020. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka. A GYK tele van ilyen lúzerekkel.
2020. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tessék, 27 vagyok, beletartozok ebbe a csoportba, akár lúzer is lehetek, ha így tetszik.
2020. szept. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gyakori, de még talán nem annyira gáz.

Viszont sürgősen kezdjél el intézkedni, hogy megváltozzon, mert már most is frusztrált vagy, eltelik még 3-4-5 év, és már esélyed sem lesz.

Ha máshogy nem megy, vállalj be egy prostit.

2020. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!