Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől van? Tegnap a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Tegnap a barátommal ki szerettük volna próbálni a szexet(mindkettőnk szűz) én először leszopt@m, majd mikor arra került a sor és felvette az óvszert lelankadt.

Figyelt kérdés

Próbálta betenni de egyszer sikerült és kicsúszott. Majd mondta hogy szopjam még és elélvezett. Egy kicsit le is nyeltem belőle. Azóta nem tudom miért de sírok rossz kedvem van, és fájnak a bimbóim. Lehangolt vagyok.

Nagyon félek



2020. szept. 14. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Elelvezett...
2020. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Te elelveztel?
2020. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Mitől félsz? Attól hogy lenyelted a spermát nem leszel terhes. Én inkább azért sírnék mert arra nem figyelt oda hogy te is élvezd. Ő kinyalt? Vagy legalább megujjazott?
2020. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

3 dolog miatt is lelankadhatott:

1. szűz, ezért stresszel

2. óvszer: mire felveszi, elmegy a vágy

3. leszoptad


Ezek közül az utolsót tudod kiiktatni.

2020. szept. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Következő alkalomra vegyetek síkosítót, az óvszertől simán le tud lankadni, én sem tudok benne kemény maradni. De megfelelő síkosítással félkeményen is be lehet tenni onnantól meg új életre kel :D
2020. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
193 cm. vagyok,ezt általában szeretik a nők. A farkam nem 20 cm, hanem 16, viszont az átlagostól vastagabb, ezt is szeretik a nők, jobban mint egy 20 centis. Ők mondták.
2022. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt nem ide akartam. 😮
2022. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!