Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha elhívtok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha elhívtok egy lányt randizni akkor már a kezdetektől az jár a fejetekben,hogy mikor bújhattok az ágyba vele?

Figyelt kérdés
máj. 12. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Persze
máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha azt mondom, hogy nem, akkor abba köt majd bele a net közönsége, ha azt mondom, hogy igen, akkor meg abba.

Győzzön a jobbik:).

máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván az is eszembe jut, meg egy csomó minden. De így kiragadni dolgokat és mondani hogy csak az érdekel elég szegény értelemre enged következtetni.
máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem! Szeretem felfedezni a személyiségét, azt fürkészem hogy milyen ember, mit szeret, mi érdekli stb. Elsőre ez sokkal izgalmasabb számomra de nyílván közben megnézem az alakját, a kezeit, szemeit és ha minden "klappol" akkor legközelebb már megőrülök a vágytól hogy hozzáérhessek 😀
máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Nagyjából onnantól hogy ránézek, és ezért hívom el randizni. És jó esetbe ő is ugyan ezért jön el😋.
máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális vonzalom alapvetően fontos, de nem igaz, hogy az első perctől csak az jár a fejemben, hogy milyen lehet az ágyban. Nem szexkapcsolatra vágyom. Egymás megismerése, a kapcsolat fokozatos elmélyítése, a közös élmények megélése nagyon örömteli és izgalmas dolog.
máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor komoly kapcsolatra kerestem barátnőt, már nemcsak ezt néztem, hanem tényleg érdekelt, hogy megtaláljuk a közös hangot, és hogy hosszú távon is minden passzoljon, mert a párkapcsolat nemcsak a szexből áll, sőt. De azért nyilván huszonévesen nemhogy randinál, hanem már első randi előtt elképzeltem 100 szituációban, hogy fogom megdugni :) :)

Apróság még, hogy a jelenlegi barátnőmmel már a második komoly randi után hatalmasat szexeltünk, 2 menetben is. Így jött ki a lépés. Pedig nagyon kevés idő telt el ismerkedésünk óta. De a kémia az hatalmas volt, kár volt várni tovább, ő is akarta. Sokak szerint ez rossz jel, ha túl hamar lefekszik egy nő veled, vagy ha a pasi túl hamar lép, de mi már lassan 4 éve együtt vagyunk.

máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem így lenne, miért mennének el randizni? Mégis mi lenne a gondolat mögötte? Ez nem jelenti, hogy nem lehet komoly kapcsolat belőle, de ez természetes vágy. Másra is gondolok, nem csak erre, de ez alap.
máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Majd az ágyban kiderül milyen a lelke.:D

máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Már mielőtt elhívom is azon jár az eszem.
máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!