Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúval miért nem jönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúval miért nem jönne össze sok lány?

Figyelt kérdés

Jobb az amikor már vagy 10 lány puncijába volt, meg szájában volt?

Nem vagyok önbizalomhiányos azért mert szűz vagyok, bár eléggé zavar, de nem mutatom ki.


2020. szept. 14. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert nem tudnak kielegiteni és full bénák. Sajnos ez az igazság.
2020. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

mert tapasztalatlanok és bizonyos kor után árulkodó jel a szüzesség, persze a normálisabbja megkérdezi az okát mielőtt kihátrálna


én 21 évesen veszítettem el, sok lehetőségem volt előtte is, később sem okozott gondot a dolog


inkább az a hátrány ha már sok partnered volt, sokan azt ítélik el

vagy épp a partner milyenségét


válassz megfelelő partnereket és összejön a dolog

2020. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyik véglet sem jo, az sem ha teljesen kezdő de az sem ha minden lánnyal lefekudt. Legyen némi tapasztalata azért.
2020. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nesze neked női egyenjogúság.
2020. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én azért kíváncsi lennék, milyen egy szűz fiúval. De csak egy bizonyos koron belül. Ha mondjuk kb 23 elmúlt, és még az, annak már oka van.

N

2020. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
5: Nyilván oka van, mint mindennek. De egyébként sok minden állhat mögötte. Simán csak nem ismerkedett. Másra koncentrált. Tanult, építette a dolgait. Ilyesmi... Persze itt a kapcsolatra gondolok, de tegyük fel ha azon kívül nem szeretne lefeküdni senkivel, máris itt egy ok:D Valószínűleg ez a ritkábbik eset lehet, de nagyon sok minden lehet háttérben. És nem feltétlen az, hogy a srác defektes. Tudom, hogy ilyet nem írtál, de szerintem sokan erre asszociálnának.
2020. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell sok - egy is elég és akkor máris nem vagy szűz :) Ha van önbizalmad akkor "használd"! Leginkább arra, hogy kezdeményezel a nőknél - mármint normálisan. Tudod: kommunikáció, szimpátia, vágy, társalgás, csók. Ha az utóbbi már jól megy akkor a szex is be fog előbb-utóbb következni.
2020. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőre én csak nyalásban voltam béna először, de másodjára már nagyon jól nyomtam és egy g.ci nagyot élveztem.
2020. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem de buták vagytok... Nyilván azért szűz egy huszonnégy éves fiú, meg építette a karrierjét, hogyne
2020. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Hát miért? Mert gyökér és ronda? Más oka nem lehet csak és kizárólag ez?:D Annyi szituáció és ember van, hogy nem lehet általánosan elítélni ez alapján mindenkit vaktában.

(mondom ezt a saját példámból egyébként, szóval csak tudom, hogy igen is van olyan, aki eddig simán csak nem szerette volna és nem is ismerkedett, mert másra helyezte a hangsúlyt:D)

2020. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!