Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-20 éves lányok! Bevállalnát...

18-20 éves lányok! Bevállalnátok egy-két találkát olyan fiúval, aki 120 km-re lakik tőletek? Ismerkednétek vele, ha ő szíves örömest jönne hozzátok?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedésről volna szó - legalábbis egyenlőre! Később (ha kezdene alakulgatni valami, vélhetően mélyebb érzelmek) már nyilván hetente kétszer is elröppenne értetek (hogy ott aztán hosszabb időt, akár két napot is eltöltene veletek).


Persze néha azért ti is elme(het)nétek hozzá.



2014. máj. 30. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi van a 120 km-es körzetedben mindenki elutasított, hogy erre vetemedsz?
2014. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első, igencsak provokatív vagy, de még gyermeteg feltételezéseiddel sem hozol ki a sodromból, finoman fogok válaszolni neked: ennyire lakik egy általam válaszott leányzó.


Megnyugtatásodra közlöm, ha 50 km-re lakna, akkor úgy írtam volna ki a kérdést. Remélem most már boldog vagy. ;)

2014. máj. 30. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha így kezdted volna az más lenne. Ebből a kérdésből nekem az jött le, hogy te kifejezetten 120 km-re lakó lányokkal akarsz néhány egyéjszakás kapcsolatot létesíteni. (Bocs a feltételezést, talán már túl sokat láttam az oldalból.)


Amúgy hosszútávon ez halálra van ítélve. A távkapcsolatok mindig zátonyra futnak, nem érdemes belekezdeni. Egy kapcsolathoz kell a másik közelsége, és ezt egy netes beszélgetés nem tudja helyettesíteni. Plusz neked is megterhelő lenne hetente 4x120km-t utazni, ráadásul költséges is. Nem látok olyan tényezőt, ami mellette szólna. Bár tudom az érzelmeknek nem lehet parancsolni.

2014. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első/harmadik: utaztam pontosan ennyit (nem lányok kedvéért) hónapokon át, hetente háromszor, nekem nem volt megterhelő. Akár saját autóval mentem, akár vonattal, nem volt gondom vele. Esetleg a mocskos anyagiak, de még az is megoldható...


Ha pedig egy tündérien édes leány kedvéért mennék! :) Akkor lenne csak igazán szép az utazgatás! :)


Persze nyilván egy ideig, hisz egy-egy évig csak kibírja az ember heti két-három nappal is. Hosszabb távon ehhez kell(ene) egy összeköltözés, vagy egy azonos városba költözés, de ehhez viszont az kell, hogy szimpatikusak legyünk egymásnak - ÉLŐBEN is.


Nekem pusztán az első lépés ami most fontos, a többi kialakul.


Tehát lányok? Ti bevállalnátok egy ilyen úriembert? :)

2014. máj. 30. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi barátnőmmel 70 km-re laktunk egymástól, és sokszor így is nehéz volt. Persze így utólag már megérte, de nem volt mindig könnyű időszak. 5 éve vagyunk együtt, ebből 3 évig szinte csak hétvégente és kb. 2 havonta 1-1 hetet töltöttünk együtt. Kivétel volt a nyár, ahol több időt.


Az biztos hogy direktbe nem ismerkednék, és nem is ismerkedtem volna így, de így alakult. Ha kölcsönös szimpátia után a közeljövőben össze tudtok költözni, akkor hajrá. Csak mindig ott van az is, hogy valamelyik félnek ki kell szakadnia az eddigi életéből. És ha esetleg valami bukkanó jön, akkor az a fél eléggé csak benézte, pl. ha feladta ott a munkáját, vagy akármit is.

2014. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bevállalnám persze, ha annyira szimpatikus a srác. Bár én először inkább talán egy köztes helyet választanék találkahelyszínnek. Hány évesek vagytok amúgy?
2014. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem ez szokott úgysem a gond lenni.
2014. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, még egy jó beszélgetés kedvéért is.

hosszabb távon más tészta, még nem próbáltam.

2014. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hesztip válasza:

Persze, ha szimpatikus lenne. Hasonló képen csöppentem én is bele a szerelembe.:

18 születésnapot előtt pàr héttel neten megismerkedtem egy sràccal, aki akkor volt 20. Kölcsönös volt a szimpàtia, de 300 km volt a tàvolsàg. Nagyon sokat beszélgettünk, napi szinten többször keresett. 1 hónap elteltével adódott egy lehetőség, hogy akkor végre találkozunk személyesen is. Aztán úgy alakult, hogy én nem tudtam elmenni, családi ok miatt, megértette, nem beszéltünk.

Majd újra keresett , beszélgettünk, és 1,5 hónap múlva, egy iskolai kirándulás végett tudtunk találkozni, ott jöttünk össze. Kezdetben 2-3 hetente találkoztunk, 2-3 napra hol nálam hol nála.

Ennek lassan 5 éve, azóta is együtt vagyunk! nagyon szeretjük egymást, megyünk egymáshoz amikor csak tudunk. :) rengeteg kitartás, kompromisszum szükséges hozzá. Szeretnénk majd ebből komolyabbat ( összeköltözés stb ) de csak akkor ha mindketten befejeztük a tanulmányainkat és tényleg minden klappol, mert nem szeretnénk elkapkódni.


Sztem mükődhet, de az őszinteség, kitartás, bizalom !!! És feltétel nélküli szeretet, szerelem kölcsönössen :)

2014. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!