Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keveslem az asszonyal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveslem az asszonyal a szexet mit tegyek? van hogy egy héten 2,3, alkalommalla dehát valjuk be ez nem sok.... pedig mindent megteszek. orálissan is és ahogy hallom rajta nem is rosszul csinálom. a szex része ugyan ez a mérettel sincs baj

Figyelt kérdés

18cm meg egy kicsi.. vastagnak is eleg vastag....


szóval nem értem hol a probléma? megcsalással többet érnék?


mert hát a maszturbálás nem az igazi.... én 21vagyok ö velem eggyidős.


mit tegyek?



2020. szept. 15. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én is ennyi idős vagyok de nekem a napi 2 sem elég. Valamivel dobd fel a szexet! L
2020. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Diverzifikacio baratom: a penzedet sem egy helyre rakod, akkor a farkaddal miert tennel igy?
2020. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Azt hitten valami 40-50 eves irja, nekem a napi 1 minimum, ulj le vele beszelgetni, vagy nem egyforma a libidotok 31N
2020. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarod csalni ez miatt akkor nem is szereted a párodat.

Próbáld vele megbeszélni, hogy neked többre lenne igényed.

Eltérő hogy kinek mennyi sexre van igénye, de ez változik idővel is.

Ha végképp nem változik a dolog akkor meg szakíts vele, mert ha megcsaláson gondolkozol, biztos nem vagy szerelmes. A megcsalással csak fájdalmat okoznál, semmi értelme nincs.

31F

2020. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Örülj neki hogy ennyi van,20év múlva még ennyi se lesz.
2020. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

A vágy az ágyon kívül kezdődik csak ott ér véget. Ha csak szexre "kell" a párod akkor lehet ez a baj - nem vagytok egymásra hangolódva, nem igazán szeretitek egymást. Az is lehet persze szimplán csak eltér a libidótok.

Bár az ok tökmindegy, így is úgy is a kapcsolatotok rovására megy. Ha már most a félrelépésen gondolkozol akkor miért vagytok együtt??? Fiatalok vagytok még ne raboljátok egymás idejét, ő is, te is találsz olyan partnert/párt akivel jobban összeilletek.

2020. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj meg helyesen írni, talán több lesz a szex is😂.
2020. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Eltero libidon nagyon nehez valtoztatni. Jobb lehet, de jo aligha. Neked kell eldonteni, hogy mennyi energiat teszel ebbe a kapcsolatba. Megcsalni nem erdemes, ha kiderul akkor nagyon megbantod a lanyt, ha pedig szereted, akkor nem akarod megbantani. Ha meg nem annyira, akkor meg tenyleg erdemes erdemes elgondolkodni van-e ertelme folytatni. En nagyon szeretem a parom, ezert elviselem, hogy nem kivan annyit mint en szeretnem. De nagyon szar tud lenni hosszu tavon, arra keszulj fel. Pedig en is mindent megteszek az oromeert.
2020. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Raadasul nagyon okosan facebook profiljat kuldozgeti, asszony beteggelve kepein 🙃
2020. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menj el dolgozni kőműves mellé napi 10 órában,és hétvégén maszek.

Megoldja a gondjaidat,ne aggódj!Örülsz,ha f..gani tudsz majd.

2020. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!