Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emlékeztek még az első orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még az első orgazmusotokra? Milyen volt mennyi idősek voltatok?

Figyelt kérdés
Én mikor megtörtént olyan intenzív volt hogy megijedtem nehogy valami bajom legyen és abba is hagytam de aztán idővel hozzászoktam az érzéshez 11vagy 12 lehettem. Volt más is akit meglepett vagy másmilyenre számított?
2020. szept. 15. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
jav: ...azt hiszi, hogy attól, mert a nő nyög és hörög és rángatja magát, attól az orgazmus.
2020. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%

Avval ugye tisztában vagytok, hogy szexuális izgalmat, sőt, orgazmust már csecsemőkorban is megélnek az emberek? Akkoriban is játszik a kisbaba a nemi szervével, a fiúknak merevedése is van. Erről a játékról a szülők leszoktatják: "Nem illik fogdosni!" Értelmesebbek úgy mondják a gyereknek: "Másik jelenlétében nem illik fogdosni!"

Sok gyerek kiskorában is maszturbál, még ha nem is tudatosan. Egyesek orgazmusig képesek minderre. Nem tudja, mitől, miként, de ha játszik vele, dörzsölgeti, odadörzsöli pl. párnához, az kellemes számára.

A fiatalkori magömlés, jellemzően éjszakai magömlés, ami látványos jele a serdülőkornak. A lányoknál pedig a havi vérzés megjelenése. Ekkor vagy megfelelő vagy felületes felvilágosításba részesülnek a kiskamaszok. Innentől tudatosodik bennük többek között a maszturbálás fogalma is. Sokan ezt az időszakot jelölik meg "első maszturbálásnak, a vele járó élvezetet pedig első orgazmusnak" De ez egyáltalán nem feltétlenül életük első orgazmusa! Inkább csak első tudatos orgazmusa.


Jómagam az ondó megjelenése előtt is maszturbáltam, ahogy a nagykönyvben megvan írva, játszottam, izgattam a fütyimet. Nem tudom pontosan behatárolni, mikor kezdtem direkt módon csinálni. Lehettem úgy 9 éves. Ám az is lehet, előtte is csináltam, de nem igazán tudatosodott bennem, nem lett maradandó emlék. 11,5 évesen volt az első éjszakai magömlésem (amit észrevettem). Soha nem felejtem el, megijedtem. Éppen külföldre utaztunk, ezért igen kora hajnalban keltünk. Valamitől nedves volt a pizsamám, a fütyim. Megnyugtattak, hogy ez normális és utazás közben egy ideig beszédtéma volt a családban, aminek én persze nagyon nem örültem. Mondhatom, utána nem sokkal éltem át az első tudatos maszturbálást, amely ondó lövelléses orgazmussal végződött.

Feleségem kiskorától szerette a lába közé venni a zuhanyfejet a kádban pancsolva. Ő sem tudná pontosan megmondani, mikor élte át az első orgazmusát, hiszen emlékei szerin amióta él, kedvelte ezt a tevékenységet. Meglehet örökletes a poén, mert lányunk is ezt csinálta kicsinek, manapság pedig 12 évesen rendszeresen pancsol hosszasan. ;)

2020. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!