Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emlékeztek még az első orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még az első orgazmusotokra? Milyen volt mennyi idősek voltatok?

Figyelt kérdés
Én mikor megtörtént olyan intenzív volt hogy megijedtem nehogy valami bajom legyen és abba is hagytam de aztán idővel hozzászoktam az érzéshez 11vagy 12 lehettem. Volt más is akit meglepett vagy másmilyenre számított?
2020. szept. 15. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam, és megkockáztatom, azóta sem volt egyetlen elélvezésem sem ennyire különleges élmény, annyira újszerű és izgalmas volt az érzés.
2020. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kisördög1 ***** válasza:
100%
Az első élmény nálam is igen "intenzív" volt, főleg hogy elötte még hasonlóban sem volt részem. Megállíthatatlan és hatalmas élmény volt, rá is szoktam :))
2020. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt kb mint neked.

Először én is megijedtem és visszafojtottam.

Aztán az akkori párom mondta,hogy ne tartsam vissza jó lesz.

És jó lett.:D

2020. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 evesen volt. Zuhanyrozsaval ertem, nagyon intenziv erzes volt es nagyon meglepodtem mert utana erotlennek ereztem magam.
2020. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán még tíz sem voltam. Nem jött semmi, magömlés nem történt, csak maga a kéj érzete.
2020. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen

11 evesen

2020. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

14. szülinapom előtt kb. 1 héttel történt. Suliban észrevettem kötélmászás közben, hogy kellemes érzés, ha a kötél a lábaim között feszül; ezért aztán otthon is kipróbáltam, hogy térdelve egy ugrókötelet húzogatok nadrágon keresztül a puncimon, közben egy helyes osztálytársra gondolok. Utána meztelenül is kipróbáltam, de így már kellemetlen volt a kötél, így egy párnához kezdtem dörzsölni, majd lovagolni rajta orgazmusig. Ijesztő, de nagyon kellemes érzés volt. A párnás maszti máig a kedvencem, de ritkán volt ugyanannyira intenzív élményem.


L

2020. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen volt, furcsa de gyönyört keltő, naná hogy csináltam megint :)
2020. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

12 voltam. Gyertya állásban összeszorítottam a lábaimat (egy barátnő tanácsára) és így jutottam el az első orgazmushoz. Utána még jó ideig a combok összeszorításával masztiztam, de aztán sikerült leszoknom róla.


L

2020. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hason fekve masztiztam olyan 19 éves korom körül. Általában a csikómat szeretem ilyenkor az öklömhöz vagy párnához préselni. Egy olyan férfire gondoltam közben, aki nem igazán vonzott, de felfigyeltem rá, hogy felfigyelt rám nőként. Addig nem nagyon vettek észre a pasik, ezért úgy tűnik, ez izgatóan hatott rám nagyon, mert egyszercsak akaratlan összehúzódásokat, ritmikus rángást éreztem hullámszerűen végigfutni a hüvelyemben. Nagyon gyors összehúzódások, olyan, amit akaratlagos izommunkával sose tudnék produkálni, ezért sem értem, hogyan lehet eljátszani az orgazmust. (Szerintem max. olyan pasit lehet megvezetni, akinek fogalma sincs róla, hogy milyen az igazi orgazmus, mert minden nő csak eljátszotta neki és azt hiszi, hogy attól, mert a nő nyög és hörög és rángatja magát, attól az még nem orgazmus.)

Nagyon meglepő és kellemes érzés volt, de hogy őszinte legyek, később valódi szex közben sokkal nagyobb gyönyört éltem át orgazmus nélkül.

Mert orgazmusom nem volt soha többé. Se masztival, se pasival.

42 N

2020. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!