Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után szokásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokásos lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés

Felnőttek vagyunk már (21, 23), még nem volt egyikünknek sem párkapcsolata. Nekem kalandom volt már, a barátnőmet nem tudom, de valószínüleg szűz még. 2 hónapja ismerjük egymás, és nagyon szeretem őt.

Nem akarom elkapkodni, dehogy azt higyje hogy nem gondolom komolyan a kapcsolatunkat. De én már vágyom rá nagyon.


Mennyi idő után szokás szexelni?


2020. szept. 15. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy érzitek hogy eljött az ideje.

Megkell próbálni ha visszautasít még vársz egy kicsit de lehet őis akarja csak aztvárja te lépj elsőnek

2020. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
123 nap és 5 óra útan
2020. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mindketten akarjátok.

Elsőre úgysem kell belecsapni a lecsóba. Egy-két olyan alkalom, amikor csak pettingeltek mindenképpen ajánlott

2020. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs hivatalos ISO szabványa - amikor mindketten úgy érzitek készen álltok rá és kívánjátok a másikat, ez meg egyénfüggő. Mindenesetre nem vagytok már tinik,ha megvan a bizalom akkor szép lassan lépkedj az intimitás eme magasabb szintje felé. Tipi-tapi-kezek játéka-petting és ahogy majd kijön a lépés. Ne legyél akaratos, erőszakos de biz' érezze hogy te kívánod.
2020. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt miket csináltatok csókolózáson kívül? Szerintem ilyen korban bőven lefeküdhettek egymással, de ne ajtóstól ronts a házba. Közös fürdés, masszírozás, egymás simogatása, orális kényeztetés és utána mehet az aktus is.
2020. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, hogy mennyi idő alatt jut el idáig egy kibontakozó kapcsolat.

Volt olyan csajom, akivel már az első randin dugás lett, volt olyan, akivel csak ~3 hét után.

Nincs igazából jelentősége - amikor úgy érzitek.

Persze azért hónapokat várni gáz, ott már van valami probléma legalább az egyik féllel.

2020. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önismeret fügvénye.
2020. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!