Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktak lefeküdni egymással? Nem rossz ez egy pasinak?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedünk egy fiúval, egy hete összejöttünk. Általában felmegyünk hozzá az albiba és filmezünk. Jól elvagyunk, ismerkedünk. Ő szűz én már nem vagyok. Érzem, hogy mennyire szeretne már szexelni, de én még nem. Persze kívánom. Meg is beszéltük. Viszont nem tudom, hogy mit érez vagy mi zajlik le benne, hogyha kézzel csinálja nekem. Én is neki, de egyikőnk sem megy el.

Ilyenkor mit érez? Nem érzi emiatt azt hogy "kihasználom"?

21/f 20/l


2019. nov. 30. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

1. Szexeltek.

2. Ha kézzel csinálja neked, valószínűleg izgalomba jön.

3. Ti mindketten mazochistáák vagytok, hogy felizgatjátok egymást, de nem juttok el a csúcsig?

4. Ha kíváncsi vagy, mit érez, kérdezd meg! Ha vagytok olyan jó viszonyban, hogy egymás nemi szervét fogdossátok, talán beszélgetni is sikerül.

2019. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Tehat az ujjai benne lehetnek, de kommunikalni... Hu azt mar neeem.
2019. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ti aztán segítő készek vagytok.

Csak érdeklődöm, hogy milyen érzés kering egy pasiban ilyenkor? Akkor nem ezen gondolkoztam, hogy megkérdezzem.

2019. nov. 30. 21:34
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
1-es tökéletesen összefoglalta!
2019. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted mi zajlik benne?

21 éves és szűz, én is későn veszítettem el, én még több is voltam, mint 21. Az járt a fejemben, hogy de jó lenne végre szexelni, és kialakítani egy rendes párkapcsolatot.

Biztos nem érzi azt hogy kihasználod, 2-3 hónapot lehet vele várni, többet nem érdemes ha te már nem vagy az.

2019. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen jól csináljátok. Ismerjétek meg egymás testét, hogy mit szeret a másik aztán jöhet a dugàs.

Nyugi, örül hogy nem kapkodjátok el.

Azért nem ártana ha kézzel vagy szájjal elélveznétek.

2019. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
"Érzem, hogy mennyire szeretne már szexelni, de én még nem. Persze kívánom. Meg is beszéltük." Ha kivánod, érzed, hogy ö is nagyon szeretne szexelni veled, akkor te milyen megfontolásbol, érzések miatt nem akarod? És mit is beszéltetek meg, (egy kicsit kifejtve?)? Ha el tudnál élvezni, akkor miért nem teszed????? És neki miért nem fejezed be kézzel ha már egyszer felizgatod? Szerintem nem gondol arra, hogy kihasználod de, hogy csalodott minden alkalommal az biztos. (A dugást halogathatod elég hosszu ideig -bár nem értem, miért??- de ha kézbe veszed a farkát akkor legalább süljön el!)
2019. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kissé megynyugtattatok.

De ilyen kezes-szájas mehet attól azt mondjátok? A szexxel még várni akarok.

2019. nov. 30. 21:50
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha leszopod az elélvezésig akkor repesni fog az örömtől.
2019. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Annál jobban fog neki esni, ha végre megkaphat.

Oké, 1 évig ne húzd az agyát, de szerintem tök okés, hogy most, egy hét után fokozatosan haladtok.


Az én párom is szűz volt megismerkedésünk idején (június), augusztus végén jöttünk össze, és kb. egy hónapra rá kapta meg a puncit. :)

2019. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!