Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha szexelni akarok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha szexelni akarok?

Figyelt kérdés
Nem rég mentünk szét a pasimmal. A szex már régóta nem volt az igazi és elég ritka is volt. Így nekem hiányzik. Van egy barátnőm, aki úgymond szexmentes házasságban él és azt mondja ő teljesen leszokott róla és észre sem veszi a pasikat. Tudom, ez sem normális, szerintem még csak masztizni sem masztizik. És azt veszem észre, hogy furcsa szemekkel néz rám, amikor én látok egy helyed csávót és arról áradozok, milyen jó lenne már egy jót szexelni. Úgy érzem, elítél egy kicsit. Tényleg ennyire gáz vagyok, csak mert ha már úgymond szabad vagyok, élnék a lehetőséggel és szexelnék? A nőknek ezt nem lehet felvállalni, mert ciki, meg fehérmájú?

2020. szept. 17. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

mennyi idős vagy?

szerintem nem gáz, hogy vannak vágyaid

2020. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Természetes vágy. Szerintem nincs ebben semmi gáz :)
2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gond
2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán semmi gáz nincs benne.

Attól, hogy nő vagy, semmiféle írott szabály nem állja utad, ha jól akarod érezni magad az életben.

Én bármikor szakítottam egy pasival, és megszűnt a rendszeres szex, utána még egy faágba is beleültem volna egy jó orgazmusért.

Teljesen normális amit érzel.

2020. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Nincs ebben semmi elítélni való. Ha szexhez van kedved, írj ;)
2020. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátnőd gondolkodása a gáz...a tieddel semmi gond!
2020. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#1

Miért lényeges a kérdés szempontjából, hogy hány éves vagyok?

2020. szept. 17. 13:12
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

7

Mert fel akar ajánlkozni neked privátban. :D

2020. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

azért kérdezem a korodat, mert érdekelt, hogy vajon hány évesen gondolkodsz már így, hogy szerinted ez a vágy rossz


#8:

én elég válogatós vagyok szex terén és még így is van miből válogatni :D nem keresek újabbat :D de kössz a feltételezést :D

2020. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9

Én is ezt mondanám. ;)

2020. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!