Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz ha 28 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha 28 évesen egy 17 éves lány a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nagyon szeressük egymást, ő vette el a szüzességem nem rég. És ő a mindenem. De a szülei letiltanak róla, nem engedik a kozelembe, és lenéznek az emberek. Tényleg ennyire gáz lenne ez? Az emberek is megvetnek az apja meg meg is akart verni. De mi úgyis együtt leszünk mert lassan 18 lesz, és akkor együtt leszünk örökre. F

2020. szept. 17. 21:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Miért? Indoklás?
2020. szept. 17. 22:08
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
A fogalmazásmódodból látszik hogy nem vagy százas :D de ezt lehet egy 17 éves még nem veszi észre, főleg ha szerelmes.
2020. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A korral nincs baj. Én is ilyesmi kapcsolatban vagyok és először az életben tényleg boldog vagyok valakivel. Viszont ritka hogy ilyen jól működjön. Mióta vagytok együtt?

Én a szellemi színvonal miatt aggódnék. Nem lehetsz egy olyan nagyon okos ember az írásod alapján, de ez nem is baj, ha nincs nagy különbség köztetek a pároddal. Lehet egy idő után felnő, és már érettebb, értelmesebb férfi kell neki. Sok szerencsét, de gondold át.

2020. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereSSük, hanem szeretjük.

Lenéznek az emberek. Ezt miből gondolod?

2020. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem gáz,mert ő még szinte gyerek.

Te meg egy fiatal ember vagy.

Lehetne ma-holnap egy 10 éves gyereked,a lány meg 7 évvel idősebb.

Ha ezt érted akkor szerintem nem vagy agyilag sérült.

2020. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Értem de minket ez nem zavar. És nem szeretek sokat gépelni hát ez van, helyesírás se érdekel pedig tudom attól még nem vagyok bolond.
2020. szept. 17. 22:20
 17/24 anonim ***** válasza:

Akkor legyetek boldogak.

Csak az apjával vigyázz.

Miért is néznek le?

Mit dolgozol,ha meg lehet kérdezni?

2020. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
84%
"..együtt leszünk örökre" - Erre mi a garancia, hogy a lány pár év múlva nem gondolja meg magát? Még nagyon fiatal, most fog majd elkezdeni élni..
2020. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Akis_hamis ***** válasza:
88%
Az együtt leszünk örökre dolog egy 17 éves lány esetében inkább fikció, mint reális jövő 😂
2020. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt egy lányosztálytársam, 16-17 évesen összejött egy 28 éves, hasonló szellemi szintű pasival, mint a kérdező. Őt sem fogadták el a lány szülei, de persze nagyon szerelmesek voltak és közös jövőt terveztek. Aztán a lányt felvették egyetemre, egyre kevesebbet találkoztak és a csaj azóta hozzáment egy szaktársához, a másik pasit pedig legszívesebben letagadná 😅 valami ilyesmi jövőt tudok elképzelni nektek is.
2020. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!