Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert jobb egy tini 15-17éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jobb egy tini 15-17éves 40 pluszos ferfi szerint?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert ebben a korban (illetve még a kora 20as években is) a legvonzóbbak a nők, feszes a bőrük, jó az alakjuk, divatosan öltözködnek stb. Bár 16 alatt mondjuk még vannak akik elég éretlenek.
2019. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
24%
Mert azok szexibbek. 54 eves ferfi vagyok, es nekem is a 15-17 eves fiuk/nok tetszenek.
2019. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Akinek 15 évesek tetszenek, az valahol kattant, egy felnőtt ember szemében gyerekeknek kéne tűnjenek. Főleg egy 40 éves férfinak...fúj de beteg. 18 fölött is bőven nagyon fiatalok és csinosak a lányok (már amelyik).
2019. júl. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy meg aki szerint tinikorban a legszebbek a lányok, az nagyon téved. Van néhány “suli szépe”, de a nagy többség ilyenkor pattanásos, fogszabályzós, aránytalan testalkatú, mert még növésben vannak, önbizalomhiányosak stb. Én most 23 vagyok és összehasonlíthatatlanul jobban nézek ki, mint 15 évesen. Nem hordok már szemüveget, fogszabit, csinosabban öltözködök, sportolok, volt orrplasztikám is. Úgyhogy ez egyáltalán nem kor függvénye, persze a bőr feszesség igen, de az még 30 felett is lehet feszes, ha az ember odafigyel magára.
2019. júl. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Feszes, izmos.. ellenben rutintalan egy harmincashoz képest.

Nem preferálom egyiket se a másikkal szemben. Mikor épp mi adódik, mihez kedv s természetesen lehetőség olyat hozok össze.

De ami észrevettem: a 18-20 éves csajok lelkesebben szo..pnak és gyakrabban megy alapból a szájbaélvezés, akár lenyelés.

42f

2019. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mikeXxX ***** válasza:
Sok férfi izgul ezekre de szememben még gyerekek annak ellenére is hogy sok kikezd velem . 40f
2019. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert fiatalabb aki feszegeti határait...!!
2019. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!