Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Nektek mennyire lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Nektek mennyire lenne izgató az alábbi szitu?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzelni, hogy egy online előadás közben az előadóval egy irodában ülve megosztanátok a figyelmét? Nem csak a Rendőrakadémia klasszikus jelenetére gondoltam, más erotikus ötlet is érdekelne.

2020. szept. 17. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Hogy mivan?
2020. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mii? Tehát van egy előadás, ahol az előadóval ülünk egy irodában, ezt pedig online közvetítjük és én közben elterelem az előadó figyelmét? Vagy mivan? 😅 nem láttam a Rendőrakadémiát.
2020. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál még egy felest inkább
2020. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj kicsit a cuccból, amit tolsz.
2020. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj már haver mi adjunk neked ötletet hogy te vagy egy random lány mit tart erotikusnak? Nem vagyunk gondolatolvasók 😅 s szívják kevesebbet, hogy érthetőbben kommunikálj.
2020. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom melyik jelenetre gondol, de annak aztán sok értelme van megszivatni vele valakit, mivel ott is csak az volt a lényege.
2020. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi?
2020. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Láttam. Jó volt. :)
2020. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Lehet, hogy nem fogalmaztam elég világosan, ezért megpróbálom leírni a kérdés lényegét. Tehát adva van egy online előadás, ahol Te és az előadó egy irodában vannak és arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan lány, aki el tudná terelni, meg tudná osztani az előadó figyelmét valamilyen erotikus ötlettel. Remélem, hogy így már érthető a kérdés :-)
2020. szept. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!