Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek mennyir jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyir jönnek be a duci lányok?

Figyelt kérdés
170cm, 90kg, E kosárméret. Vonzó egy ilyen lány vagy nem?
2015. aug. 30. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
E kosarmeret? az igen
2015. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon
2015. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. A párom is hasonló alkat. Imádom a nagy seggét du...
2015. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy "cseppet" sok..

De van akinek meg pont ez jön be..

2015. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne kizáró ok. Ha az arcát helyesnek találom, a személyiségünk passzol és összeillünk, jól kijövünk, simán. És E kosár? Azta... :3
2015. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
E? Kivancsi lennek egy kepre. Olyan is jo amin csak cici van.
2015. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem ez már sok. Nem mondom hogy kizáró ok lenne de mindenképpen hátránnyal indul.
2015. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Képet vagy meg se történt.
2015. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon nem. És mielőtt jön a lepontozás nem, nem a csontvázakra bukom, hanem számomra nőiesebb a karbantartott, formás, sportos női test.
2015. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nos, a 170 cm, 90 kg már nem az én kategóriám, már csak abból is kiindulva, hogy nálam jóval alacsonyabb, és kissé nehezebb vagy. Persze el tudom képzelni, hogy meg tudnád cáfolni a látványoddal, de mégis nem tartom nagyon valószínűnek.

Általánosságban véve a "duci" egy elég tág fogalom (a nők akár elég hihetetlen határokig képesek ezt kitolni). Nem zárkózom el a kissé teltebb nőktől, sőt, megerősíthetem, hogy létezik/létezett e kategóriából nagyon szép is (bár valószínűleg az is sokat számít, hogy hol a felesleg, inkább fenéken, combon, mellen legyen, mint arcon vagy hason), de természetesen megvan a határ, ami alatt még formásnak nevezném, fölötte pedig már nem.

2015. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!