Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat a nőket kérdezem, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket kérdezem, akik szeretik spontán leszopni a párjukat viszonzatlanul: felizgultok, miközben csináljátok? Ha igen, nem kínszenvedés nektek kielégítetlenül maradni utána?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit szokás tenni? Hogy néz ki a folyamat? A pasi elélvez és neki ennyi elég, a nő meg félrevonul maszturbálni egyet?

2020. szept. 18. 04:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem már az kielégülés ha csak úgy leszophatom 😊
2020. szept. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Számba élvez, és utánna masztizom egy jót, 20/l
2020. szept. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Van hogy csak a szopás igénylem a viszonzást nem, van olyan hogy csak az kielégítő számomra.
2020. szept. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Van ilyen? Én mindig nyalok is utána. Szerintem a csaj is elvárja, de legalábbis vágyik rá
2020. szept. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ritkán kéri, hogy nyaljam, de imádja a farkam és naponta minimum egyszer le is durrantja. Viszont annyiban azért más a helyzet, hogy az esetek 90%-ban szex lesz belőle, és akkor ő is kielégül. 😊
2020. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk a piros betus napok kivetelevel mindig szex a vege. Altalaban izgat a szituacio, de amikor csak lehet viszonozza az oralt. Amikor viszonzatlan akkor sem vonulok el masztizni hanem megvarom mig kielegit.
2020. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos nálunk inkább fordítva van, mert a család miatt, nálam nem tudunk teljesen, hosszabb ideig kettesben lenni, ha jön. De ilyenkor gyakran kielégít a kezével csókolózás közben, miközben ő sajnos kielégítetlenül megy haza.
2020. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor épp menzeszem van akkor szeretem így kielégíteni a párom. Élvezem, hogy élvezi és nem zavar, hogy én most nem elégülök ki. Egyéb helyzetben nem marad viszonzatlan, vagy csak kinyal és úgy elégít ki, vagy egy nagyot szexelünk, vagy is-is és olyankor 2-3-4 orgazmusig juttat el engem. Ha mérlegre tenném, akkor én jóval többször élvezek így is, ha időnként csak én elégítem ki, mint ő. 😊 De nyilván nem számolgatjuk. 😊
2020. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Imádom az olyan nőket akik ennyire szeretnek szopni, de olyan nincs nálam, hogy utána, vagy előtte nem nyalom ki őket.

És nem csak azért mert nekik is jár, hanem mert én meg ugyanannyira szeretek nyalni, mint a csajok szopni.

F

2020. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Sokszor már a szopástól is elélvezek, így nem fontos, hogy kinyaljanak, de azért szeretem ha nyalnak
2021. ápr. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!