Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm retteg a terhességtől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm retteg a terhességtől, így kinszenvedés vele a szex?

Figyelt kérdés

Nagyon rástresszel az egészre. Gumival védekezünk és vmi borzasztó h álkandóan azon aggodik: ugye nem csúszott le, nem lyukadt ki. Aktus után rögtön rohan h megnézze nem e kilyukadt.

Nagyon passziv és fél az egésztől.

Mit tehetnék? Foggátlót nem akar szedni mert káros hatása lehet



2016. szept. 17. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Mond meg neki az emberi hülyesége károsabb, mint a fogamzásgátló.... ;)
2016. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy fél, de a nemi élet ezzel jár, hogy megtörténhet. De ennyire parázni ettől nem kellene. Akkor ne szexeljetek és akkor tuti nem lesz baleset. Ez a legbiztosabb védekezés. :D
2016. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát ha még nem régóta van így, akkor lehet hogy leszokik róla. De egy kapcsolatban a kommunikáció a legfontosabb. Mond meg neki szépen, hogy ez neked elég kellemetlen, hogy szex után mondjuk szeretnél még hozzábújni kicsit vagy bármi, amit a mostani helyzet helyett szeretnél. Ha nem érti meg, akkor vagy megszokod, vagy megszöksz.
2016. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne a barátnődben keresd hibát, kérdező. Te nem tudod elvenni az eszét. Ha el tudnád, nem rugózna szex közben ilyen hülyeségeken.
2016. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én se szedek tabit, mert trombózishajlamom van. De attól még élvezem a szexet... igaz, mi megszakítással vagyunk együtt. És nem gond, ha jön a baba. De ti még gumiztok is, esetleg használjatok még spermicidet.
2016. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor pharmatex plusz ovszer?:)
2016. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1, mennyi idősek vagytok, barátnőd mennyi ideje él nemi életet?

2, Volt már balesete?


Ezt csak azért kérdezem, mert nekem már volt balesetem belőle, azóta én is ellenőrzöm a dolgot, plusz előtte rákérdezek. De ennyi. Én is félek, igen, senkinek nem kívánom azt a 3 hónapot, amit végigstresszeltem, hogy ugyan, hatott-e a 72 órás vagy nem. A mellékhatásairól ne is beszéljünk, több mint 1 éve történt azóta se állt vissza a ciklusom. Tablettán gondolkodom, mert az helyre is teszi, stb. Próbáld meg vele megbeszélni, hogy keressetek még biztonságosabb módszert (ott a hüvelygyűrű pl azt is sokan használják.). Én is nehezen veszem rá magam a tabira, mert nem akarom tönkretenni a szervezetem meg plusz trombózishajlam is kell a nyavalyának... De ezekben már messze nincs annyi hormon, egy próbát megér. Kiderül, ha nem bírja a szervezetem. Nézzetek közösen utána, hogy lássa fontos neked is, hogy élvezze. semmit nem vesztesz.

20N

2016. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tanácsokat :)


20 éves és kb 1 éve él nemi életet. az exe, volt neki az első. Ott nem tudom h viselkedett. neki nem volt balesete, viszont barátnőjének volt

2016. szept. 20. 22:00
 9/9 anonim válasza:
Elvileg semmilyen fogamzásgátló módszer sem ad 100% védelmet. Ezzel nőként együtt kell élni. 20 évesen meg már öreg ahhoz, hogy ennyire féljen ettől, én 17-nél többnek nem tippeltem volna a leírásod alapján.
2016. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!