Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehet feldolgozni, kapuzárási pánik, ha egyre többet álmodozom a régi szeretőkről, feleségem fiatalkori énjéről és kevésbé hoznak lázba a korombéli nők pl. utcán?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok. Nagyon hiányoznak a szép nők, a fiatalkori szeretők, de főként nejem fiatalkori személye, megjelenése. Tudom, bunkón hangzik, de ha átnézek az ágy túloldalra egy idős, túlsúlyos, megfáradt nőt látok, és már nem látom benne azt, akit feleségül vettem. Persze, én sem vagyok már 20 éves, de belül mindez fel sem tűnik. A tükörben, egy charme-os, ám idősödő férfit látok. Néha azt sem értem, ki a fenét nézek a tükörben.

Te, miként éled meg mindezt? Rokonod, szülő, barát esetében, mit tapasztaltál, ők hogy viselik, mit tesznek?



2020. szept. 18. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Van aki Hozzád hasonlóan éli meg,van aki elfogadja,és van aki külső kapcsolatot keres fiatal nőkkel. Nem könnyű elfogadni a korunk előrehaladását,de nem szabad nevetségessé válni sem a magad önámításával. Te se vagy fiatal más szemében. Próbáld örömed lelni olyanban amit ennyi idősként is meg tudsz élni. Sportoljatok a feleségeddel,nézzetek Neki csinos ruhát,lásd meg az előnyös oldalát.
2020. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Érett, felnőtt férfi vagy nem gyerek. Pszichológus... nem azért mert "beteg" lennél, hanem mert segít megértetni az okokat és kezelni is a helyzetet. Hidd el okosabbak és képzettebbek a témában nálunk!
2020. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell ide pszichológus,szerintem a nők/férfiak többsége átesik ezen.
2020. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

29 éves vagyok, de ugyan ettől "rettegek" már most.. hogyha lesz egy feleségem/élettársam 20 év múlva hogy fog kinézni.. vannak 50 es nők, akik rendesen tartják magukat, de a nagyrészük elengedi magát, elhízik, és minden nőiesség kiveszik belőlük..

Természetesen a férfiaknál is van ilyen, nem tagadom!

Szerintem beszélj vele, ha rég óta együttvagytok, kérd meg, hogy járjatok el együtt edzeni, és hasonlók, hogy újra visszanyerje Ő is, és Te is a régi formátokat.

2020. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

49 leszek,a feleségem 46. Ő még most is csinos és a korából -sokak szerint- jó pár évet letagadhat.

Viszont én mindig is a fiatalokat szerettem,ma sem fog meg egy 40-es nő.

Ezt én nem kapuzárási pánikként élem meg, hanem ilyen voltam és maradtam.

Azért a fiatalságom az hiányzik...

2020. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Én mostanában, így 47 évesen kezdek hasonlókat érezni, gondolni... bár összességében az én párom 44 éves, nagyon jól tartja magát még, igaz most már nem látok benne erre akkora igényt, mint 2-3 pár évvel ezelőtt🤔🤔 Szerencsére én is inkább 40- nek nézek ki, de a " korlátaimat" viszont egyre inkább érzem, elsősorban testileg, fizikailag, pl regenerálódás szempontjából.

De egyelőre tudomásul veszem ezt, próbálnom finoman motiválni őt. Igen, a 20 30 éves nők nagyon szépek, megnézem őket, kívánom őket, de azt gondolom hogy nem nekem valók már... aztán ki tudja, mi lesz 1, vagy 5 év múlva.

De nem agyalok túl sokat azon, hogy hogy a fenébe lettem ilyen hamar 50 közeli 🤫

2020. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A lélekkel kellene kezdeni, hogy ne megfáradt nőt lássál. Több pihenés, több program, barátok...Ezzel egy időben a külsővel is törődni. És nem csak a nejednek, de neked is. Gondolom te sem a 30 éves formádban vagy. Sokszor egymástól fásulnak bele a dolgokba a párok. A másik nem foglalkozik magával, nem ad már annyira magára, így az egyiknek is elmegy tőle a kedve. Hisz első sorban, jó esetben, magunknak akarunk tetszeni, másod sorban a párunknak, majd jöhet a többi. Ha ez megakad a párnál, akkor az első is nullázódik sokszor.
2020. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon értékesnek és klassznak tartom, hogy ilyen jól látod ami történik veled, gondolkozol rajta "külső szemmel" nem csak a hatása alatt van.

Szerintem egyszerű biológia.. a termékeny korosztályhoz vonzódsz.. ösztön..amiről te eldöntheted hogy mit kezdesz vele.

N

2020. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

De jó téma! 45 vagyok, asszonyom 47. ezt nem tudom jól leírni: a tudatomban valahogy 30 körül lehetek.

persze megnézem a fiatalabb és a korombeli szép nőket is, de még mindig tetszik az asszonykám, pedig látszik rajtunk kor. ezzel nincs gondom.

nincs szándékomban félrelépni, de a hódítás élménye, pontosabban a hiánya megcsapott. magamban sokszor elképzelem a régi csajozásokat meg ahogy jártam a pávatáncot. sőt képzeletbeli udvarlásokat is végig gondolok.

remélem ez is természetes. meddig tart ez?

2020. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 9 ír, olyasmi nálam is megvan. Nincs szándékomban félrelépni, válni meg főleg, de ha belegondolok, hogy az ismerkedés izgalma már végleg kimarad az életemből (ha minden jól megy), nem tölt el túl nagy örömmel. Én is olyan 30-35 körülinek érzem magam lélekben, de mikor ilyesmi eszembe jut, hirtelen öregszem vagy 15 évet.


n

2020. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!