Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehet feldolgozni, kapuzárási pánik, ha egyre többet álmodozom a régi szeretőkről, feleségem fiatalkori énjéről és kevésbé hoznak lázba a korombéli nők pl. utcán?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok. Nagyon hiányoznak a szép nők, a fiatalkori szeretők, de főként nejem fiatalkori személye, megjelenése. Tudom, bunkón hangzik, de ha átnézek az ágy túloldalra egy idős, túlsúlyos, megfáradt nőt látok, és már nem látom benne azt, akit feleségül vettem. Persze, én sem vagyok már 20 éves, de belül mindez fel sem tűnik. A tükörben, egy charme-os, ám idősödő férfit látok. Néha azt sem értem, ki a fenét nézek a tükörben.

Te, miként éled meg mindezt? Rokonod, szülő, barát esetében, mit tapasztaltál, ők hogy viselik, mit tesznek?



2020. szept. 18. 12:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, ami életformát leírtál, eléggé eltúlzottan szélsőségesen elzárkózott. Az sem egészséges, hogy a férjnek menyire nincs önálló döntése.

Viszont ez az összehasonlításod nem volt szép.

2020. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sajnálatos tény, kedves 20-as, hogy vannak még kőbunkók, akik szemében a nő másodrendű állampolgár, és ha valaki nem így vélekedik, az csak papucs lehet.
2020. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21

Az összehasonlítás nem volt szép, bocsi, ha megsértettelek! De a leírt életforma mutatja, a szélsőségesség nem szül jó helyzeteket. Képzelheted, mi is megdöbbenéssel nézzük nap, mint nap ezt a párost. Érdekes módon, velünk olykor nagyon kedvesen beszélgetnek pár szót, de általában csak felszínesen, futólag. Ritka, hogy a család bármely tagja hosszabb időd töltsön valamelyik szomszéddal. Ahogy a férfi piedesztálra emeli a feleségét az már beteges. Egyik férfi szomszédunk állandóan azt emlegeti, kíváncsi lenne, miként hozták össze a gyerekeket. Valószínű a nő parancsára.


22

Félreértettél! Én a szélsőségeket nem támogatom. A nőket tisztelem, imádom, de maradjunk az egyenrangú szinten. Az én kapcsolataimban, házasságomban ez működőképes.

2020. szept. 21. 15:13
 24/24 anonim ***** válasza:
Minden kornak megvan a maga szépsége. Szerintem ülj le a feleségeddel és beszéljétek meg az új igényeket
2020. szept. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!