Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik szerinted a tornász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szerinted a tornász vagy a balettos csajok szexibbek? Kik lehetnek jobbak az ágyban és mért?

Figyelt kérdés

Fizikálissan kik erősebbek, dominánsabbak?

Ha most választhatnál egy balettos vagy egy tornász lány közül kit választanál és mért? Légyszi indokold is meg a válaszodat, ha lehet a kórodat is meg, köszi.



2020. szept. 19. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A balett táncot szerintem szenvedélyesebben csinálod, plusz van amikor párban, szóval az ágyban is inkább partner a csaj szerintem. A tornászok meg inkább olyan magányos (farkatlan) farkasok, ergo szerintem jobban kijön a dominancia.

De ezek nagyon elvont feltételezésekből létrejött következtetések.

Én szerintem egy beszélgetéssel tudnám csak eldönteni, hogy kit vigyek az ágyba. Nem biztos, hogy jó volt az előbbi feltételezésem, és beszélgetés közben csak kiderítem az irányítási igényeit..

A kórom pedig kétoldali idiotizmus, bár nem tudom, hogy erre miért volt szükséged, mert ez a szövegből is kiderül...

2020. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a tornászokat. Bár egyet se ismerek szóval nincs alapja de nekem a sportosabb csajok jönnek be, a balettosokról inkább az jut eszembe hogy nőiesebbekn, kislányosabbak. A valóságban gondolom ez nem igaz, de én így vagyok vele.

Tornászokat erősebb, határozottabb csajnak képzelem el.

29F

2020. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

A balett nagyon durva fizikai állóképességet és fegyelmezettséget feltételez.

Nem kell ahhoz príma ballerínának, de még csak szólistának se lenni, hogy valaki egyszerre legyen szín izom és legyen tele lila, meghúzott izmokkal, zúzódásokkal, foltokkal.


A tornászok szintén, de rsg esetében kevesebb a hiszti, általában mire valaki "partiképes", már nem aktív tornász hanem edző.

A legtöbben 14-16 évesen vannak a karrierjük csúcsán, és ilyenkor kb nem látnak-hallanak. Egy 17-18 éves tornász általában már inkább edzőség felé kacsingat, jóval nyugisabb.


Szóval ja, egy 25 fölötti tornászt. Kevesebb a dráma, jobban tudnak figyelni, nem minden a verseny körül forog.

2020. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
17, 18 éves korosztályról lenne szó.
2020. szept. 19. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
balettos lányt ismerek, őt választanám
2020. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
1. Igen, jogosítványhoz kötnéd az internethasználatot? Akkor még több hülye lenne itt. Gondolod, aki azt se tudja, mi az index, majd okosabb?
2020. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Én a tornász lányt választanám, mert miközben kézen áll, akkor is tudnék vele csodát tenni.
2020. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
43 éve volt egy rövid kalandom egy tornászlánnyal, aki később olimpiai aranyérmes, még később Tv-s személyiség lett. Ha nem élnék boldog házasságban, és választanom kellene, csakis tornászlányt választanék.
2020. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
9. nagyon boldog házasságban élhetsz, ha itt irogatsz a szexualitásban
2020. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tornászok, mert hajlékonyak.
2020. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!