Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felizgat-e valakit, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat-e valakit, ha egy izmos sportoló, például egy tornász fiú elhibázza a gyakorlatát, és kínos helyzetbe kerül a kamerák előtt?

Figyelt kérdés
Mondjuk bakugrás közben beüti a hasát a bakba, vagy az izmos teste lezuhan a padlóra korlát gyakorlat közben?
2017. okt. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Nem.


De az felizgat ha zsemlét vesz a teszkóban de egyet a földre ejt. Majd lopva körülnéz hogy látta e valaki és vissza csempészi a többi pékárú közé. Oohh igen. Az nagyon felizgat.

2017. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Én a jégtánccal vagyok igy.nem izgat fel de jókat tudok egy-egy esésen nevetni.de nem azért mert meleg vagyok.
2017. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Akkor már inkább a birkózók, ahogy izzadt testükkel egymásnak vetemednek. Fülledt levegő járja át mindkettő ajkait és izmaik a pattanásig feszülnek. Adrenalin szintjük az egekbe szökik és egymás testét markolászva keresik egymás gyenge pontját, a megfelelő fogást, ahol érintve a másikat a földre teperhetik, hogy megmutassák, hogy ki a dominánsabb...

Egyébként még egy birkózást sem néztem végig, még tvben sem, ne aggódjatok drága, hetero, magyar birkózóink... (és rossz helyre tévedt homofób banda) csak az írott szavaim forognak (meg a fantáziám), nem lennék jó hangos perverznek...

2017. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!