Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Első randi helyszínnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Első randi helyszínnek elfogadnátok?

Figyelt kérdés

1) Gyógyfürdőt?

2) uszodát

3) szauna?

4) Valami nudis-vizes helyet?


Ha valaki kérdezné miért: azért, hogy lássátok egymás testét, rendesen fel tudjátok (és a pasi is) mérni, hogy hosszú távon is kívánatosnak tartjátok-e egymást szexuálisan.


Aki nem, miért nem?


2020. szept. 19. 20:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem annyira. Mondjuk egy lógó, vagy szétálló mellet a pushup meg a zárt felsők el tudnak fedni.
2020. szept. 19. 21:47
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
És akkor nem felszínesek az emberek és mindenki a másik személyiségébe és lelkébe szeret bele, ahol a külsőségek nem szamítanak :D
2020. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2020. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Elég idős vagyok már ahhoz, hogy ne fecséreljem az időmet őszintétlen, vagy görcsös lelkű, lógó mellű csajokra.
2020. szept. 19. 22:04
 15/29 anonim ***** válasza:
Reméljük megtalálod hamarosan a csinos, feszes mellű és seggű, szabad lelkű, őszinte párodat, aki a te tökéletességedet egy percig se fogja kétségbe vonni
2020. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont azt akartam mondani, huszonévesen még elnézhető, ha ennyire a külsőre mész, de harminc felett azért már nem. Olyankor már meg kellene annyira komolyodni, hogy az ember értékrendjében a belső legyen az első, az számítson igazán.
2020. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem szeretem ezeket a vizes helyeket.

Vagyok olyan egyenes, hogy testhezálló vagy rövid ruhában megyek a randira, minimális sminkkel. (Alakformálót nem hordok.)

2020. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Elég átlátszó ok, de van olyan pasi, akivel lehet belemennék ilyen randiba.
2020. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"meg kellene annyira komolyodni, hogy az ember értékrendjében a belső legyen az első"


Ezt tipikusan a rondák és dagadtak gondolják így.

2020. szept. 19. 22:48
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező. És a normális nők miért pazarolják az idejüket egy ilyen beképzelt alakra, mint te?
2020. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!