Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együttalváshoz milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttalváshoz milyen fehérneműt lenne érdemes felvennem ha esélyes a szex is?

Figyelt kérdés
A pasimmal első együttalvásunk lesz,szex már volt párszor de azért ez mégis új lesz így:)Nem szeretnék túlöltözni de azért valami mégis kellene:)Egy szexi fehérnemű és egy hozzáillő szexi ing,egy feszesebb top vagy ujjatlan haspóló tangával lenne jobb?Nektek melyik tetszene inkább?:)
2020. szept. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom a csipkés piros bugyit szereti igazán. :)
2020. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én pasim odavan a sexi bodykért combfixel vagy csak sima harisnyanaci amit szét tud tépni rajtam
2020. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Alváshoz semmilyet, oda nem kell bugyi, max. a párod egy pólója.

Alvás előtt már más kérdés, egy szexi csipkés cucc sosem jön rosszul.

2020. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ártatlanak akarsz maradni vagy bevetni magad?

Ha egyértelműen a szexre megy ki a dolog, akkor lehet valami szexibbet bevállalósabbat felvenni, habár ha már az első alkalommal felveszed a csipke bodyt meg az alul lyukas bugyit, akkor mi lesz majd az 500. alkalommal?

Ha csak úgy lazán akarsz nyomulni én felvennék egy feszesebb rövidebb polót, meg egy francia bugyit, vagy hosszabb, bő pólót és tangát alá, ami néha "véletlenül" kikukkant.

2020. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!