Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik nyíltan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik nyíltan kimondják, hogy szeretik a szexet, mit értenek ez alatt?

Figyelt kérdés

Egy ismerős férfi mondta nekem, hogy ő szereti a szexet. Elgondolkodtam rajta, hogy ez tulajdonképpen mit is jelent. Azt, hogy nagy az étvágya szexuális téren (vagyis naponta többször is kívánja), esetleg mindenben benne van (extrémebb dolgokban is), vagy hogy minőségi, jó az együttlét vele?

Férfiak, akik ezt mondjátok magatokról, mire szoktatok gondolni?


2020. szept. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

talán arra is utalhat, hogy minden elé helyezné


én is "szeretem a szexet", de én inkább úgy értem, hogy élvezem, vágyom rá, elég válogatós vagyok partnerek terén és inkább tartósabban szeretem kiélvezni, összeszokni


a nyitottságomat annyira nem takarja ez a kifejezés, pedig elég nyitott vagyok, sőt vannak vágyaim és elég perverz dolgokat is éltem meg


az, hogy kivel jó az együttlét az relatív, én pl a vadabb szexet, BDSM elemekkel preferálom, szeretek figyelni a partnerre, legalább 1-3 orgazmus

na aki hasonlóra vágyik ő nagyon élvezné velem, viszont akinek a lágyabb simogatós szex élvezetes, az kevésbé


anált is szeretem hosszabban kiélvezni, na ugye ez már sokaknak vagy alapból tabu, vagy csak az időtartam a gond


szex után szeretek összebújni, simogatni a partnert, vagy épp a zuhany alatt még 1-3x eljuttatni a csúcsra, na erre már beszéd témában kaptam olyan megjegyzést, hogy "a domináns fél ne legyen gyengéd és magával törődjön"


szóval nagyon sok tényezős lehet ez a kérdés :)


F

2020. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös, csak szeretem a szexet. Tehát nem bűnnek vagy szükségszerűnek tekintem. A fagyit, a teát a kávét és a tejszínhabot is szeretem. Vajon mire gondolhatok mikor ezeket kimondom?! 🤔
2020. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem célzás h benned lenne 😉
2020. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!