Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak állandóan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak állandóan a méretükkel vannak elfoglalva, miért kell támadni az olyan nőt, aki kimondja, hogy a nagy fa$zt szereti?

Figyelt kérdés

Nem ez a legfontosabb nyilván. De miért kell támadni, hogy akkor ba$$zon lóval, meg hogy biztos már kitágult, szétba$zták a pic$áját, meg hasonlók?

Meg megsértődni...

Meg a sablon, hogy ugyanolyan érzés, meg nem attól függ... hát azért attól is.



2015. szept. 15. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem minden nőnek joga van,hogy a f3sz mérete alapján válogasson a férfiak között,ha számára ez a legfontosabb tényező a világon,akkor éljen boldogan egy nagy f01sszal:)
2015. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert sok az agyatlan.
2015. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1: Nem ez a legfontosabb. Sose ezt néztem. Az csak szerencse volt, hogy akikkel hosszabb kapcsolatom volt, meg szerelmes voltam, egész véletlen még jó mérettel is rendelkeztek.
2015. szept. 15. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem támadlak, csak szarul esne, ha ismerkedéskor a képembe vágnák, hogy ha nincs nagy farkad, elhúzhatsz a sunyiba. Mondom ezt úgy, hogy 19 centis szerszámom van. Valószínűleg nem tudnék egy olyan nőhöz vonzódni, aki kisebbségrendűségi komplexust táplál belém a méretem végett... és bár nem kicsi a szerszámom (vastagságra így is lehetek kevés a 4-4,5 centimmel...) és egész biztos nem tudnám magam férfinak érezni sem. Csodálkozol ezen? Ha egy pasi a mellméreted miatt, hogy esne? A különbség, hogy a mellméret nem releváns szexben, igen tudom, ráadásul módosítható a mérete is. Nekünk meg adott. Ha megszakadunk, sem tudunk változtatni rajta és szarul esik, ha kevésnek érezzük magunkat... mondjuk úgy, az önbizalmunkat a sárba tiporják vele. Kicsit átgondolhatnád a másik oldalról is...


24/F

2015. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, a férfiak is válogathatnak a mellméretek szerint.
2015. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
:DDD Szentté akarlak avatni
2015. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ezt közölni is szoktad a férfiakkal még az első randi előtt vagy során? Mert akkor nem baj.
2015. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
azért mert ez a férfiak privát dolga, egy nőnek semmmi köze a dáko méretéhez és pont
2015. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gond, ha valakinek a nagyobb méret jön be, csak az nem mindegy, hogy hogy adja az ember tudtára. Szerintem nincs is miért csodálkozni,hogy valakinek a nagyobb jön be, mivel nincs egyforma két női hüvely, van aki tágabb van aki szűkebb, nyilván, aki tágabb annak a nagyobb kell, hogy érezzen is valamit, megfelelően kitöltse, azt meg hülyeségnek tartom,hogy ha újjal ki lehet valakit elégíteni,akkor kis méretű pénisszel is ki lehet, mivel az ember az ujját úgy mozgatja, és úgy hajlítja ujjazásnál,ahogy akarja, ingerelve ezzel a hüvely belső falát, vagy a csiklót.
2015. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Néhányan képzavarban vagytok.

Nem ez alapján választok, és nem közlöm velük, mert ha szeretem, akkor elfogadom, ahogy van, bár mint írtam, kapcsolatra nem volt sose kisfarkúm, pedig 1 hónap eltelt, mire láttam, próbàltam odalenn.

És mondom, ha szeretném a pasit, elfogadnám, hogy akkora, amekkora.

De attól még szerethetem a nagyot (félremenni se fogok attól.)

Amúgy átlagnál szűkebb vagyok.

2015. szept. 16. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!