Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a foglalt fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a foglalt fiúk vesznek észre? Miért csak ők próbálkoznak nálam? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekelne, hogy mi lehet az, ami alapján úgy jön le nekik, hogy én benne lennék, hogy velem csalják meg a barátnőjüket, illetve hogy mi az, ami a szingliket taszítja?

Alapvetően nincs bajom egyébként a "csak szex és más semmi" felállással, de nem is azt tartom ideálisnak. Ilyen semleges vagyok ezzel kapcsolatban, nem menne akárkivel, de nem is tartom kizártnak, hogy ilyenben legyen részem valamikor.

De eléggé frusztráló, hogy csak foglalt srácok próbálkoznak... volt olyan is, akinek ismerem a barátnőjét, és tök jóban vagyunk... nem is tudom, hogy gondolta.


(Ne írjatok ismerkedős üzeneteket, nem ez a célom a kérdéssel.)



2020. szept. 21. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

ennyiből nem tudjuk megmondani, mert magadról semmit nem meséltél


lehet annyira szürke, vagy unalmas alaknak tűnsz, vagy épp annyira dekoratív vagy, hogy nem mernek megközelíteni és csak akkor figyelnek fel a lehetőségre, amikor a barátnő mesél rólad, hogy te milyen jó fej aranyos....bármilyen vagy


vagy épp taszítod a pasikat, de lyuknak jó vagy


ki tudja ezt, nem akartalak megbántani, csak leírtam milyen eshetőségek lehetnek!

2020. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
a foglalt pasik nem csak téged környékeznek meg. de az jó hogy panaszkodsz hogy csak foglaltak találnak meg. de itt alapból elutasítasz minden pasit. szerintem ez a hozzá állás. nem csak itt mutatkozik meg, és ezért kerülnek el a szinglik. egy csomó netes pár jött már össze is innen is, de te lehetőséget se adsz senkinek. ez tuti hogy a való életben is így van, csak neked fel se tűnik. persze te meg az itteni nagyokosok majd úgy is belém kötnek.
2020. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Látják rajtad a kiéhezettséget.
2020. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túl jól nézel ki vagy csak szimplán kihívóan öltözködsz vagy viselkedsz...

Egy átlag pasi lehet fél a visszautasítástól de akinek van barátnője az sokkal könnyebben bepróálkozik olyan lányoknál is akiket elsőre elérhetetlennek tart.

2020. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem egyik sem vagyok. Dekoratív biztosan nem, de szürke kisegérnek sem mondanám magam, mert a stílusommal szerintem kitűnök (kinek pozitív, kinek negatív értelemben).


#2: Én nem kötök bele senkibe. xd A véleményeteket kérdeztem, és azt is kaptam, ennek örülök. :D Főleg, hogy lehet benne igazság, amit írsz. Annyi kiegészítés, hogy nem szeretnék ismerkedni. Jelenleg sem itt, sem élőben. Attól még zavar, hogy csak foglaltak próbálkoznak.


#4: Szerintem itt is egyik se. Némelyik ruhám lehet, hogy kihívónak tűnik másoknak, de nem erről van szó, egyszerűen ez illik a stílusomhoz. Grunge/rocker vagyok, hordok neccharisnyát, meg combzoknit szoknyával és rövidgatyával. De szerintem ez sem extrém. Viszont viselkedésben egyáltalán nem vagyok kihívó. Kifejezetten visszahúzódó vagyok, főleg elsőre, ha nem ismerem a másikat, vagy nagyobb társaságban.

2020. szept. 21. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Miért milyen stílusod van? :D


Nem értem... ha nem akarsz semmilyen formában ismerkedni, mit vergődsz? Ha nem akarok enni, letojom, hogy mit nem lehet kapni a boltban...

2020. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt elmeséled hogy látatlanban, ismeretlenül, erre a választ mégis honnan szopjuk elő?

De komolyan.


Ha kicsit is ismernélek lehet simán megválaszolnám, de ennyi infoból SENKI nem fogja tudni ezt megmondani.

2020. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6: A kérdésedre az előtte lévő kommentemben válaszoltam.

Hagy mondjak én is egy hasonlatot, ami nem áll annyira távol az én helyzetemtől, mint a tied. Ha te huszonéves srác vagy (csak egy tipp, vagy egy feltételezés, de nem ez a lényeg), és folyamatosan 80 éves nénik találnának be, nem kezdenél el gondolkodni a miértjén? Mert gondolom, te sem akarsz semmit tőlük, de biztosan furcsálnád, hogy miért azt a csoportot vonzod.


#7: Nyilván én se olyan válaszokra számítok, amik pontosan megválaszolják minden kérdésemet. Ellenben olyan válaszok simán jöhetnek, amik rávezetnek valamire, vagy csak tippek, ötletek. De komolyan.

2020. szept. 22. 01:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Én jellemzően a kicsit bátortalanabb nőket vonzom, meg azokat akiknek kicsit el van borulva az elméjük, de imádom is az ilyeneket... :D Úgy hogy szerintem nálam ez az oka. :))


Esetleg nem lehet, hogy tetszenek azok a pasik, akiknek van valakijük, mert úgy tűnik, ha még csak tudat alatt is, hogy ők olyanok, akikkel valamiért megéri együtt lenni?

2020. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látatlanban ilyet se nagyon fogsz találni.

Ha erre tényleg választ akarsz, akkor ülj le beszélgetni valakivel kimondottan erről, olyannal aki azért jó emberismerő, és őszinte.



>#7: Nyilván én se olyan válaszokra számítok, amik pontosan megválaszolják minden kérdésemet. Ellenben olyan válaszok simán jöhetnek, amik rávezetnek valamire, vagy csak tippek, ötletek. De komolyan.

2020. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!