Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti hogy vagy hol probalkoztok? En pl mar sehogy, mert majd minden no foglalt. Ja es nem egyetemista vagyok.

Figyelt kérdés
Pl bemegyek egy boltba, kvzoba es megtetszik es eladono, veszek valamit. Neha ott az alairasa, otthon faceen megnezem kicsoda a holgy. Eddig 12 bol 11 szer kiderult h parja van ( adatlap, kepek szerint is). Az a gond, h mar 32 vagyok es nem jarok ilyen egyetemi bulikba stb, ahol sok a szingli. Meg nekem azok mar fiatalok is tulsagosan.
2020. febr. 23. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

Már nem próbálkozom pont azért amit leírtál.

21/F

2020. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Esetleg rabdom leszolitani oket pl koncerten. De tenyleg azt latom ( akkor ha itt 10 nő leirja, hogy neki majd minden baratnoje szingli) h 5 bol 4 no a 25 koruli vagy feletti korosztalyban mar foglalt. Most atlag nokrol beszelek. Ha munkahekyre is bejon ket havonta egy uj fiatal noi dolgozo, akkor a kollegak azonnal mondjak, h na ez is foglalt már (bizonyitottan).
2020. febr. 23. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Pont rossz korban vagy,a te korosztályod már foglalt,úgyhogy maradnak a 20-as fiatal csajok,vagy a 40-es nők.
2020. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Csóró vagy, fogad el, és SOHA többet ne írj ide!

Szánalmas!

2020. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
31 éves nő vagyok ha gondolod írj rám 😊
2020. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne random nőknél próbálkozz, hanem olyanoknál, akik kíváncsiak rád akár egy társaságban, akár az utcán mosolyognak, szemeznek, vagy próbáld társkeresőn, ahol eleve ezért vannak fent az emberek. Olyan dolog ez, mint az, hogy ha valaki az utcán ugrik elő a hátad mögül és próbál kéretlenül rád tukmálni egy pár zoknit, akkor csakazértsem veszel tőle. Ha zoknira van szükséged, akkor saját magad intézkedsz: célirányosan bemész egy olyan boltba, ahol lehet kapni és megveszed magadnak.
2020. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Beszélgess elvárások nélkül és ne a párodat akard azonnal megtalálni a másik félben.


Gusztustalan módszernek tartom.. de ne foglalkozz azzal, hogy van e párja. Ha lesz barátnőd, akkor majd rájössz, hogy a legtöbb pasit nem érdekli, hogy az adott csajnak van e valakije. tolják a bullshit szöveget és duruzsolnak a fülükbe ezerrel.

2020. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mosolyogni? Van mèg olyan nő aki random modom mosolyog ferfira? Ilyet meg a legjobb pasiktol is ritkan hallok. Bele vannak mind temetkezve a telefonjukba
2020. febr. 23. 12:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos igen,van ikyen ismerosom aki addig dumal minden nonek amelyiknak pasija van, amig 1 be nem adja a derekat neki es ott nem hagyja a parjat. De en nem ilyen vagyok.
2020. febr. 23. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:
"Van mèg olyan nő aki random modom mosolyog ferfira" Lassan csak kiderül mit is gondolsz a nőkről és mi az igazi probléma...
2020. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!