Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbált már valaki úgy szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált már valaki úgy szeretkezni, hogy előtte chilivel bekeni gazdagon a péniszét?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük a csípőset,de így még nem próbáltuk, de most komolyan felvetődött bennünk. Mik az előnyei és mik a hátrányai? Próbálta már valaki? Jó volt?

Orálisan már próbáltuk és úgy nagyon jó volt!



2020. szept. 22. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Még nem próbáltuk, de mindenképpen ki akarjuk
Nem szeretjük a csípőset, így nem tervezzük
Kipróbáltuk és nagyon bejött!
Kipróbáltuk, de semmi különleges extra élményt nem adott. semleges
Kipróbáltuk, és nem volt jó
Orálisan rendszeresen így szeretkezünk
egyéb, kommentben mondom el
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Igazi agyhalott barom
2020. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Én ezzel vigyáznék a helyetekben. Ha a hüvelybe kerül ott nagyon más a hámréteg aztán sokáig fájhat
2020. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel kipróbálhattok valami mosószert is (Tomi kristály) vagy valami öblítőt (Lenor), de hogy érezetek is valamit, én szívemből inkább a vizkőoldót ajánlanám, de abból is a 20%-ékos töménységűt, nem a citromsavasat... :-)
2020. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, a vagina érzékenyebb, ezért erre orál esetén külön odafigyelünk. Teljesen jogos az észrevétel!

Oda kevésbé durva szósz megy. A péniszre viszont Trinidad Scorpiont küldtünk, páromnak igazi élvezet volt így lenyalogatni. És nekem is finom, kellemes meleg érzés.


Várom a további tapasztalatokat!

2020. szept. 22. 11:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Péniszen én is szeretem, égető, meleg, különleges érzés. Kentem már be barátnőm csiklóját is valami ilyesmivel szex előtt, azt ő is élvezte. De vaginán belül én nem használnám. Persze ha a csaj van annyira bevállalós, hát nem állnék ellen, de én nem erőltetném.
2020. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon szeretem a csilipaprikát és a csípős ételeket. Tényleg, az habanero nagyjából az alap, de jöhet Trinidad Scorpion, Carolina Reaper, ezekből készült bármilyen szósz, stb. Egy jó ebédet vagy vacsorát el sem tudok képzelni kis túlzással csilipaprika vagy csiliszósz nélkül.


Viszont amikor csilisen maradt kézzel hozzáérek néha a farkamhoz, például vizelésnél, hát abban nincs semmi élvezet. Sőt, annyira szar, hogy mindig megfogadom, legközelebb még több vízzel, még alaposabban mosok majd kezet evés után. Szóval nem igazán értem, ép ésszel miért akarna valaki csilit vagy csilikrémet kenni a farkára (illetve lányok esetén a hüvelybe, esetleg a csiklóra).

2020. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

És nem "égeti" a pöcsöd.

Én egyszer csípős paprika után nem mostam kezet, hanem elmentem pisilni... Hát utána én fél órán keresztül fetrengtem,úgy "égette" a műszert, hiába mostam, hűtöttem...🥺🥺

2020. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Jó erős (1000000 SHU) chilivel gazdagon bekeni a farkát, utána megdugja a puncidat? Ez határozottan troll vagy elmebeteg kategória! Ilyet még viccből se, komolyan pedig pláne NE csináljon senki!
2020. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2020. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tyí ha!😁
2020. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!